Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat méhszájnyílást és...

Mi okozhat méhszájnyílást és ezzel együtt vetélést a 20. terhességi héten?

Figyelt kérdés
Sajnos ismerősömnek a 20.héten megkellett szülnie a babáját mert kinyílt a méhszáj és elment a magzatvíz,semmi előjele nem volt a bajnak.Eleve nehezen esett teherbe és most fél h a következő alkalommal is ez fog vele történni,de okot nem mondtak neki arra hogy miért történhetett a baj.
2013. máj. 26. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem is fognak soha, erre sosincs válasz. én sem kaptam 28 hetesen.
2013. máj. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Méhszáj rövidülés, erröl rengeteget írnak mindenhol. Ahol 1x ilyen elöfordul ott a második terhesség 12 -ik hete után a méhszájat össze huzzák valamivel, rendesen kell feküdni, így esélye van hogy kitudja hordani.
2013. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kinyílt a 20. héten a méhszáj. :( Olyan hatalmas szerencsém volt,hogy éppen vérvételre mentem a kórházba. Igazából nem is éreztem nagy dolgot,csak kicsit jobban a derekam. Mondtam az orvosomnak,hogy fájdogál a derekam. Erre mondta,hogy feküdjek fel megnéz azért. Majdnem elájult mikor megnézett,mert kinyílt a méhszáj teljesen és a magzatburok kilógott. Abban a pillanatban befektetett a kórházba, az ágyból sem szállhattam ki még wc-re sem. Várt másnapig,hogy megindul-e a szülés,kaptam infuziót, orvosságot, a lábaim megemelve. Nagy szerencsém volt nem indult meg. Így másnap összevarrta a méhszájat. Kihordtam a kislányom a 38. hétig, akkor is úgy indította meg a szülést az orvos. Viszont 4 hónapot fekve a kórházban kellett töltenem. De megérte. Amikor megszültem ,akkor elárulta az orvosom,hogy 2%-ot nem adott,hogy megmarad a baba. De ebből én semmit nem éreztem,mert teljesen ott állt mellettem és támogatott. Az okát nem lehet tudni miért történt így. Mikor kérdeztem,hogy egy következő terhességet kitudnék-e "normálisan" hordani,azt válaszolta,hogy igen. Azóta csinált egy méhszájplasztikát is.
2013. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!