Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szed valaki utrogestant és...

Szed valaki utrogestant és L-thyroxint együtt?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, 1 éve volt egy missed ab. műtétem,mert elhalt a baba. Pajzsmirígy alulműködésem van, ezért szedem az l-thyroxint. Viszont ma egy borsószemnyi barnás folyás jelent meg a fehérneműmön. Felhívtam rögtön az orvosom, azt mondta "ez még belefér". Én viszont nagyon megijedtem... Van itthon utrogestan gyógyszerem, az előző terhességemből maradt. Be merjem venni? Vagy várjak hétfőig és keressek egy másik nőgyógyászt?


Teljesen tanácstalan vagyok.


2013. máj. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Be lehet szedni, de nem biztos, hogy kell. A lthyroxin mellett egyébként simán szedhető.
2013. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.. akkor várok még.
2013. máj. 10. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne még barnázás akkor is inkábba zt mondom, menny be az ügyeletre, hogy nézzenek meg.
2013. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetni egyutt szedni, en letroxot szedtem az utro mellett, semmi koze a kettonek egymashoz. De ne egyszerre vedd be!
2013. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!