Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az együtt lét után, ha esetleg...

Az együtt lét után, ha esetleg teherbe esik az ember kb. mikor jelentkeznek a tünetek? Itt pl. : a reggeli hányingerre gondolok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 13:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem a gyerekvállalás, nevelés témakörben többen tudnak segíteni...
2013. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ahány terhesség annyiféle, még egy nőnél is kettő nem egyforma

csak a reggeli kávé illatától voltam rosszul, de ez is csak az egyiknél

más nekem soha nem volt N

2013. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kb. 5-6 héttől. De ez mindenkinél más! 4. héttől már nincs menstruáció sem. Azt veszed észre elsőnek.
2013. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mindegy, mert a kimaradt menses UTÁN, ergo előbb sejtheted.

nekem a 6. héttől volt egyébként.

2013. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak sejtheted, de biztos nem lehetsz benne.

Nekem is utána, hogy megtudtam terhes vagyok, visszagondolva jöttem rá:

Az egyik továbbképzésen ezért bírtam alig ébren maradni. A fejem majd leesett, a szemeimet alig bírtam nyitva tartani.

A másik, 1 kg húst dobtam a kukába, mert felfordult a gyomrom a szagától, pedig így utólag szerintem semmi baja sem volt.

A reggeli kávét alig bírtam letuszkolni.

A 25 fokos munkahelyemen meg akartam fagyni, egyfolytában a radiátoron ücsörögtem. Egyébként 18 hetes vagyok és azóta is fázós.

Ez a 3. terhességem, de ilyenek nem voltak az első kettőnél :)

2013. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, a lényeg lemaradt. Ezeket a tüneteket az utolsó mensi első napjától számított kb. 3. héten kezdtem érezni. Tehát a fogantatás után 1 héttel már :)
2013. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

7-8 hetesen kezdtem reggelente rosszul lenni.

Az elején még örültem is hogy nem vagyok rosszul, erre 7-8 hetesen meg előjöttek a rosszul létek.

2013. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kismamának meg gratula :)Az a helyzet,hogy anyukám testvére és anyukám is menstruált a terhesség első szakaszában,tudom szinte hihetetlen,de van ilyen.Most az utolsó menstruáciom nem olyan volt mint szokott és amióta elmúlt minden reggel hányingerem van.Bár tudom az a biztos,ha veszek 1 tesztet :)
2013. máj. 10. 14:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Várjuk a teszt eredményét :)
2013. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam a 4. héten jelentkeztek a tünetek. Bő hüvelyváladék, brutális étvágy, állandó idegeskedés (mintha csak mestruáltam volna), hőhullámok. A hányós rész kb a 6-7. héten kezdődött.
2013. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!