Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » West End-ben melyik üzletben...

West End-ben melyik üzletben van kismamaruha-részleg?

Figyelt kérdés
H&M, C&A. és még?
2013. máj. 26. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
c&a-ban van, h&m-ben nincs a westendben (nem minden üzlet tart, honlapon tudsz utánanézni, h hol van kismamaruházatuk is, bár azt se frissítik rendesen). sajnos sehol máshol nem láttam én sem. régebben a next-ben is volt, de most már ők se tartanak. a kajaszinten van még egy helló mami, ahol új áron vehetsz divatjamúlt, hordott nadrágokat, azt nem ajánlom. ha mégis felfedeznél egyéb üzletet a westenben, légyszi írdd meg nekem :)
2013. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi van még esetleg a nyugati pályaudvar vagy a hősök tere környékén?
2013. máj. 26. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belepofátlankodok a kérdésbe, de melyik H&M-ben van kismamaruha? Még egyikben sem láttam, de lehet, hogy csak nem néztem.
2013. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó:

Vörösmarty tér, Aréna. a honlap szerint az árkádban is, de már felszámolták. általában a babacuccok mellett helyezik el a kismamaruhákat. én minden felsőmet ott vettem, sokkal jobb áron és sokkal divatosabbakat, mint a c&a-ban. a nacik viszont a cében igényesebbek.

2013. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy a 1064 Budapest, Podmaniczky utca 9.szám alatt.Itt olcsón van használt és új kismama ruci. 2000-ért olyan szuper capri nadrágot vettem!!! :) Felsők 1000-2000körül...szóval mint egy sima ruhabolt,csak elszállt kismamaruhás árakkal!! Ki adna 10.000ft-ot egy farmerért amit pár hónapig hord csak?? :(

[link]

2013. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Westend alján közel a kajálda részhez van a Hellomami, pici üzlet, de én (pedig nem átlagos méret vagyok) mindig találtam jó minőségű, normális árú ruhát.Van second hand, de van új ruhájuk is, az eladó pedig nagyon rendes. Én tennék egy próbát itt is.
2013. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Vörösmarty téren és az Alléban lévő H&M üzletekben vásároltam be kismamaruciból. A Vörösmarty téren volt a nagyobb választék. Már nagyon kellett, mert a saját ruháim borzasztó kényelmetlenek voltak. Nagyon szép nadrágokat, rövidnadrágokat, felsőket, blúzokat vettem.Fiatalos, divatos szabás és színben. Szerintem jobb minőségű ruhákat árulnak a kismamaruciból, mint általában a H&M ruhák.
2013. máj. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak.

a győri árkádban van egy pici kismama részleg a h&m-ben, ebből gondoltam, hogy akkor pesten is van. remélem, találok valamit :)

köszi mindenkinek!

2013. máj. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!