Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehetne olcsó kismamaruhák...

Hol lehetne olcsó kismamaruhákat kapni?

Figyelt kérdés

Ha üzlet akkor Győr környékén, de webshop is jó csak az lenne a lényeg hogy olcsóbb fajta legyen, mint pl. a Bonprix-en (5000ft egy póló!!).

Igazából simán hosszú és alul bővülő fazonú pólókra gondolok (tavaszi-nyári). Köszönöm!



2013. ápr. 13. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Apródon,vaterán lehet olcsón kapni szépeket.Nincsenek agyonhasználva.Én pl vettem anno 1 farmert 8000ft-ért de amit használtan vettem sokkal olcsóbb volt és jobb is.:D
2013. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

O, erre en is kivancsi lennek:-)

Tegnap mar olyan elkeseredett voltam, hogy csak na! Igaz, 64kg vagyok , de nem jon ram semmi:/ szoritja a pocakomat:( en trukaloba beneztem, de nem volt semmi!!! Illetve 2, de nem volt valami szep.

De, szerintem ha veszel egy lenge kis kotott ruhat, vagy aranOs bo ruhakat kismama harisnyaval...nagyon csini tud lenni:-)

2013. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nóra kismamaruci


[link]


Saját tapasztalat!!!! Nagyon kedvesek, szuper minőségűek a ruhák, gyors a szállítás, nem megy tönkre 1 pocakosság alatt egy ruha sem. Megéri őket választani, Én őket találtam legolcsóbban! :D Az ár nem megy a minőség rovására, ez tuti!!!!! 2. babámat várom, de vennem kell pár nyári, vékony ruhát, mert első babámmal ősszel lettem várandós így csak téli, meleg ruháim vannak. Én bátran merem ajánlani őket. :D Boldog babavárást.

2013. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz én budapesti vagyok, de ha jól tudom, akkor a gyôri árkádban is van H&M és gondolom talán C&A üzlet is. Én hétvégén voltam mindkét márkaboltban, ahol van kimondottan kismamaruházat, nadrág, szoknya, és az általad keresett felsôk (pólók, csinos blúzok) és vannak akciók is. Márkásak, nagyon jó minôségûek és mégsem mindegyik 5000 Ft. A C&A-ban kaptam jó kismama-farmert is, kevesebb mint 5000 Ft-ért.

De az internet, az elôzôek által javasolt vatera.hu-n, és teszvesz.hu-n is lehet néha jókat találni.

üdv, P.

2013. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

www.kerekpocak.hu

Olcsó jó kismama cuccokat lehet kapni.Én 12000Ft-ért megvettem a tavaszi ruhatáramat.

2013. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!