Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Miért változott meg...

S. O. S. Miért változott meg mára a hüvelyi folyásom?

Figyelt kérdés

De. vettem észre h több lett és kicsit sötétebb mint máskor. Ált-ban fehéres és amikor megszárad akkor sárga. Most meg még meg sem száradt és sötétebb. Magzatvíz vagy nyákdugó nem ilyen ugye? Lehet köze hozzá h reggel úgy ébredtem h orgazmushiányom van és nagyon fel voltam izgulva? De végül nem lett. Lehet ettől ez a folyás? Babám jól van, mert sokat mozgolódik. Másnak is volt ilyen?


28+6 h km



2013. máj. 28. 13:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Most mondjuk normálisnak tűnik. Mi történhetett? Lehet akkor az izgalmi állapottól?
2013. máj. 28. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elképzelhetőnek tartom, hogy az izgalmi állapottól más a folyás állaga, színe. Mikor mész legközelebb nődokidhoz?

Én hétfőn voltam és Gyno-Pevaryl-t írt fel az erős folyásomra. Ma este szedem teszem fel a 3. kúpot, de remélem, hogy aztán a terhesség végéig már nem lesz más bajom, mert nem szeretném, ha a babámnak baja lenne a gyógyszerektől, amiket beszedettek velem.

33 hkm

2013. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek a dokimhoz. Az a furcsa színű folyás csak akkor volt, tegnap meg semmi, ma meg már a régi fehéres színű, ami sárgára szárad. Akkor remélem nincs semmi gond. Mert ha lenne akkor nem múlna el egyik napról a másikra nem?
2013. máj. 30. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!