Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi Nőgyógyászati klinikán...

Pécsi Nőgyógyászati klinikán milyen az ellátás szülés előtt és után?

Figyelt kérdés
Miket kell vinni a babának szülés után?

2013. máj. 28. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már majdnem msáfél éve szültem, de azért leírom a tapasztalataimat. Nem volt fogadott orvosom, de nagyon meg voltam elégedve mindennel, már szülés előtt be kellett feküldjek túlhordás miatt, és az osztályon is odafigyeltek rám. Indított szülésem volt, szülésznőt fogadtam, ő nagyon profi volt, és az ügyeletes orvosok is (jó sokkal találkoztam :))

A gyerekágy sem volt rossz, mert szerencsére az egyik négyágyas szobába kerültem, amihez van külön fürdő, és az nagyon jó volt. A csecsemős növérek nagyon le voltak terhelve, de a kérdésekre azért mindig válaszoltak, nem mindig olyan hangnemben, ahogy elvárható lett volna, de a legtöbb kedves volt. Ruhát kapott a lányom, meg volt ott mindenféle minta, amit lehetett használni a pelenkázáshoz, de jó, ha viszel saját pelenkát meg popsitörlőt. Nagyon tudom még ajánlani, hogy vigyél a bimbóvédőt magaddal, mert nekem kellett volna, de csak egyetlen egy volt, ami nagy volt.

2013. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!