Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kemenyedik a hasam meg neha...

Kemenyedik a hasam meg neha nyilalik. A doki azt mondta nincs nyitva a mehszaj es minden mas is rendben van. De irt fel gyogyszert hogy amikor kemenyedik vegyem be. (gynipral 0,5 mg) baj lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon megvagyok ilyedve. Masnak volt igy? Mikor szuletett a baba akinek igy volt? Vagy irtak valakinek ilyen gyogyszert? Azt mondta a doki fekudjek pihenjek es a hazaselettol is eltiltott. De nem mondta hogy baj lenne. Nagyon megvagyok ilyedve. 31hkm
2013. máj. 28. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen gyógyszert nem kaptam, de a 20. héttől én is sokat keményedtem, végig szedtem is a Magne B6-ot, táppénzen is voltam emiatt. De a szexet nekünk sem ajánlotta az utolsó 3 hónapban, és sok pihenést javasolt!

Én is nagyon féltem, hogy idő előtt megszületik a kislányom, de nem így lett! 39+6 napon kis orvosi rásegítéssel indult meg végül a szülés (úgy vizsgálgatott, hogy hátha megindul tőle, és a második alkalom után be is jött), mert elég nagy volt a babám, 4200g, túl akartunk rajta esni...


Úgyhogy ha nincs nyitva a méhszáj, ne aggódj, nem lesz baj, ha figyelsz magadra! Ha gond lenne, mondta volna!

2013. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanilyen volt mindhárom terhességemnél. AZ elsőnél még szedtem nagy dózisú magnéziumot. Azután nem, pedig a másik kettőnél is mindig azt hittem, mindjárt megszülök. A harmadik is pont a kiírt napon született. Szerintem ne aggódj!
2013. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!