Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június 2-re vagyok kiírva,...

Június 2-re vagyok kiírva, (vasárnapra) Mit gondoltok mikor fektet be a dokim a kórházba?

Figyelt kérdés

Holnap megyek NST-re Jóslóim közben vannak,de ritkán, minden rendben velem, mozogni tudok, nem vizesedek,nincs magas vérnyomásom. Szerintetek meddig húzhatom még? Ha ráhúzok a babámmal,mennyi a max amennyit ráhúzhatok?

Köszi a válaszokat!


2013. máj. 29. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában maximum 10 napig engedik tovább, akkor mindenképp indítják (elvileg 42 hétig lehetne hagyni, de ezt nem szokták megvárni)
2013. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk (Debrecen) max 1 hétig engedik túl a babát, ha minden, magzatvíz mennyisége, minősége, szívhang, mama vérnyomása, stb, tehát minden rendben van.
2013. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én Vas-megyében lakom.

Szombathelyen szülök,holnapi NST-m után kiderül mikor kapom meg a beutalómat.

Bár már nagyon szeretnék babázni, de a pindurkám még jól érzi magát a pocakban :)

2013. máj. 29. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tegnapra voltam kiírva! MOst megyek ctg-re és valószínűleg csinálnak Uh-t is. A dokim azt mondta egy hét még belefér, de azért már jó lenne ha megérkezne a kicsikém! Már nagyon várjuk!!
2013. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy belekérdezek, de a 40-41 héten befektetnek? Én úgy tudom akkor csak naponta kell járni nst-re.
2013. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös!


Múlt héten mikor voltam tanácsadáson akkor mondta a dokim, hogy 30.-ik án ha megyek ismét tanácsadásra akkor meg kapom a beutalómat is.

Voltaképp jobb is, mert mi falun lakunk, és 2 naponta NST+UH -ra járni húzos lenne.

2013. máj. 29. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt korháza válogatja, Van ahol egyáltalán nem fektetik be a kismamát ha minden érték jó. Van ahol meg akkor is ha midnen ok, ezt nem igazán éretm mire jó. Több ismerösmöm járt igy és mondta még annyit sem vizsgálták mitn amikor elötte 2 naponta bejárt, szó szerint rá sem nézett egy orvos sem 3 napig. Mondták neki szóljon ha érez vmit. Na ennek szeritnem semmi értelme. Ha te falun laksz és neked igy kényelmesebb akkor természetesen feküdj be.
2013. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!