Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi lett az AFP eredményete...

Mennyi lett az AFP eredményetek? Mit gondoltok az én 2, 06-os eredményemről? Volt valakinek ennyi? Minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Nővérke mondta, hogy 2,5 a normál tartomány teteje, de van olyan orvos, aki már 2-nél genetikai ultrahangot kér! Szóval, rám ijesztett egy kicsit! Ha lenne baj a két héttel ezelőtti UH-on látták volna?

Köszi. :)


2013. máj. 24. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0.46 volt. voltam genetikai vizsgálaton is, mindent rendben találtak és a baba egészségesen született.
2013. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1,2 volt azt mondták tökéletes. Lassan 4 hónapos a kislányom és nincs semmi baja. :)Szerintem a te eredményed is tökéletes bőven értékhatáron belül van. Ha engem ilyen eredménnyel vizsgálatra küldene biztos h nem mennék el. Mondjuk egy uh nem baj de vannak veszélyesebb vizsgálatok is. Szerintem ne aggódj biztos h nincs semmi gond. Amúgy is nagyon elavult módszer ez a vizsgálat.
2013. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0,66 volt a lányomé és makk egészséges
2013. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2,35 volt, 17 hetesen vették le a vért, valószínleg emiatt lett magasabb. A doki utána ultrahangon jó alaposan megnézte a baba gerincét, nem látott semmi betegségre utaló jelet, azóta sem mondtak semmit erről.

Még nem született meg, 35 hetes vagyok.

Az AFP-nél néhány nap eltérés is sokat számít, lehet, hogy neked is emiatt magasabb picit. De így is benne vagy a jó tartományban.

2013. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3,22 volt az eredményem. :-(

Szerencsére semmi baj nem lett, egészséges, most 7 hónapos.

Itt még olvashatsz hasonló eredményről http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 24. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!