Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hány hetes kortól...

Nektek hány hetes kortól váltak MINDENNAPOSSÁ a magzatmozgások?

Figyelt kérdés
Előfordulhat hogy 20. hét felett egy napot kihagy?

2013. máj. 29. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19. Hettol erzem rendszeresen, de vannak napok, amikor gyengebb es van, amikor erosebb. Mikir gyengebb, akkor csak ugy erzem, ha kajazas utan lefekszem es nem csinalok semmit. Akkor egy ido utan megmozdul.
2013. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem simán! én 19 hetes vagyok, még szinte nem is érzem:D
2013. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor elsőnek megérzed, és biztosra tudod, hogy ez Ő volt, akkor utána minden nap.

Mindig mozog a pici, csak amikor jössz és mész, nem mindig érzed...

Nyugalmi állapotban igen, pl amikor fekszel ülsz stb.

Nekem ami új most, hogy már szoktam érezni menet közben is, természetesen ritkábban mint mikor fekszem:)

Vannak lusta napok, vannak aktív napok:)


23hkm

2013. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én tegnap este 10 óta nem érzem mocorogni. pedig reggel is szokott. Most falatoztam, ledőlök kicsit, hátha akkor érezni fogom. Eszembe nem jutott volna emiatt aggódni, de ahogy mások is írják itt mindig, hogy paráznak, ha nem mozog annyit, így kicsit én is izgulok emiatt. :S
2013. máj. 29. 10:45
 5/13 anonim ***** válasza:
kb a 19. hét óta, az én babám elég sokat mozog/rugdos.
2013. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11.héttől,nem hagyott ki egy napot sem de mivel mellső fali a tapadás erőteljesen még mindig nem érzem,viszont van hogy lustább,van hogy aktívabb,de nem hagyott eddig ki még napot.18-19.hetes(2. baba)
2013. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15 héttől minden nap éreztem ,azóta is nagyon erős;intenzív mozgású 30 hét km
2013. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Masodik baba, 11. Héttől ereztem,de nem minden nap. Most mar 18 hetes, minden nap erzem, mar eleg eroseket is rug,de mellso fali a lepeny, apa meg ezert nem erzi..:-(
2013. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18.héttől első baba, és ducibb is vagyok pedig
2013. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3.baba 18.hét és még csak pár napja érzem és nem mindennap! De minden rendben van vele csak még vmiért nem érzem annyira, pedig hátsó fali a lepény. Az első két babámat 16.héttől mindennap éreztem mozogni legalább napi egyszer így mikor ültem vagy feküdtem.
2013. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!