Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit mozogtok? Mi a...

Ti mennyit mozogtok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Volt a családban egy kis nézeteltérés,miszerint egy bizonyos családtag szerint többet kéne mozognom.18-19 hetes kismama vagyok,ha jó idő van 1-2szer kimegyünk sétálni 4 évesemmel,ha másnem a boltig. Ittbent épp ami van házimunka,megcsinálom és nagyjából ha nem bírom pihenek meg a délután nagy része is pihivel telik,játszunk a lányommal,olvasgatok,netezek,kézműveskedek,esetleg sütit sütünk.Teszek veszek pakolászok.Tény,hogy többet kell leülnöm pihenni,de alapjáraton nem terhesen sem szoktam többet mozogni.Nem voltam/vagyok soha az a típus,néha eljártunk tollasozni,(ezt abbahagytam mert nem lehet olyan intenzitással akkor inkább sehogy)kirádultunk(azt most is megtesszük stb. Utóbbit persze inkább 7végeken. Párom kiállt mellettem de az illető miatt kicsit megbántódtam,mert nem ismeri a helyzetet akkor miért kell ezt szóvá tenni.Másodsorban meg,veszélyeztetett kismama vagyok,de ami miatt az lettem majd ezután jöhet elő és összefüggésben van a terheléssel és vérnyomással.

2013. máj. 29. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki ez az ember, hogy érdekel a véleménye? Én is veszélyeztetett vagyok, korábban rendszeresen sportoltam, most szinte egész nap fekszem. A szomszéd be is szólt, hogy nem takarítom eléggé a folyosót. Reakció? Lesz*rom. Mert nem érdekel a véleménye. Te miért foglalkozol mással, aki még annyira sem ismer, hogy az életed főbb jellemzőit átlássa?
2013. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 4 éves mellett nem tudsz úgy mozogni mint más, meg különben is mit várnak, hogy fussál maratont :D

Nem kell hallgatni rájuk csak annyit mozogj amennyi jól esik :)

2013. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha eleve vezsélyeztetett vagy nincs is miről bezsélni. A másik ha eddig sem éltél aktivabb életet nem is szabad pont most. Aki eddig sem sportlt annak ilyenkor nem szabad elkezdeni tudtommal. Ne törödj egy idegen véleményével.
2013. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az illető nem idegen,családtag és nagyon szeretem,de ez nem tetszett
2013. máj. 29. 10:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Siman irigy. Sajnos sok csaladban van ilyen szethuzo fel.
2013. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok :)Nem biztos hogy irigy, lehet hogy jó szándékból kérdezte és nem akart megbántani, csak neked akart jót :)
2013. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem neked, hanem a 4 évesednek lenne szüksége több mozgásra. Persze most nehéz, mert szinte folyton esik az eső, de jobb időben minden nap ki kellene vinned sétálni.
2013. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az illető az anyósom,férjem kiállt mellettem,az egész abból indult ki hogy napközben sokszor felhív férjem és gyakran mondja,hogyha csinálok valamit sokszor pihenjek,és ezt elmesélte anyujának
2013. máj. 29. 11:04
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es!Írtam hogy ha jó idő van 1-2szer kiviszem naponta!!!És erre nekem is szükségem van!Mióa megszületett és nem oviban van,míg a többi anyuka a környezetemben nem vitte mi még esőben és hidegben nagy hóban is kint voltunk.minimum napi egy órát
2013. máj. 29. 11:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha az anyósod akkor se foglalkozz vele. Mondd el neki hogy veszélyeztetett vagy és mit okozhat ha túl terheled magad. Hiába az anyósod semmi köze hozzá. Mi évek óta várjuk a csodát és nagyon jó a viszonyom az anyósommal, mégis van egy dolog amiben nem egyezünk. (Szoktunk ilyen dolgokról bezsélni, föleg mert sok baba születik körülöttünk) Ő pl nagyon ellenzi az epidurált én viszont ugy vagyok vele hogy lehessen rá lehetőségem ha majd egyszer végre odajutok és úgy érzem szükségem van rá. Hiába neki más a véleménye, elmondta én meg megmondtam hogy nem ezen fog mulni hogy hogy lesz. AZ én szülésem és az én terhességem lesz senki nem szólhat bele pl ilyen kérdésben. Te tudod legjobban mi a jó neked és a babádnak.
2013. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!