Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a terhesség...

Mi a különbség a terhesség alati menstruaciò és a vetélés között?

Figyelt kérdés
7hetes terhes vagyok,egy hete kicsit fajdogalt a pocim elkezdtem barnazni majd este vérezni minimalis menyiseget. voltam ügyeleten ahol mindent rendbe talàltak volt mar szivhang is. doki szerint elsö honapban normalis es nemkell felnem. 5en kell visszamenjek,es azt mondta hogy mig nemönt el a vér baj nemlehet.hat ebben enis bizok. azota fajasom vegkepp nincs anyi hogy pecsetelesen vereztem neha csak a papir volt olyan. màra elmult teljesen. szoval mit szoltok?remelem nincs baj "
2013. máj. 29. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jol meg uhz-tak??

Nincs neked is haematoma???

2013. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hm hàt 5én kell visszamennem. de semmi görcs vagy fajdalom csak eza gyenge verzes azis szünetekkel. mar megvarom mit mond a doki,esetleg ha romlana az àllapotom bemegyek ügyeletre. mintha gyengen menstrualnek. erdekes
2013. máj. 30. 18:55
 13/14 anonim ***** válasza:

bocsi kicsit félreérthető volt igy olvasva..))Bocsi szoval ugy értettem hogy jol megnéztek uh val odabent??Nincs neked is vérömleny ami csinálja a vérzést??

bocsi ha félreérthető voltam..

2013. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
én érthettem félre bocs,kicsit ideges vagyok-voltam :( ultrahangon allitolag jo volt minden hm legalabb is a doki szerint. no jövö szerdan eglassuk,azert köszi hgy irtal bizok benne hogy nincs nagyobb baj . szia
2013. máj. 30. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!