Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fontos. Sok kérdés...

Nagyon fontos. Sok kérdés bővebben lent?

Figyelt kérdés

Hu hol is kezdjem...)

A lényeg a lényeg védekezés mellett terhes lettem 6 hetes vagyok.Munkahelyemről 15 év utánn tavaj decemberben elbocsátottak mert tömeges leépités volt.Sajnos azota nem sikerült munkát találnom.Van egy 3 éves kislányunk.

Szoval mult héten kiderült babát várok.Meg szeretném tartani nem is ez a kérdés soha nem vetetném el bármilyen szar körülmény is van most..(

Munkanélküli segélyen vagyok most augusztusban fog lejárni.

2014 januárjában születne a baba.Igy milyen pénzt kapnék?Vagy a munkanélküliben segitenek?Vagy a gyest kapnám?

A másik hogy adodna pont most egy munka egy ismerősöm szolt vissza akinek már régebb ota szoltam hogy kéne nekem állás.Ma szolt hogy juliustol lenne munka számomra..

Azt mondtam neki oké..

De nem tudom jol tettem e gondolom el kéne mondani neki hogy babát várok...

Szerintetek igy felvenne?

mit csináljak olyan rossz ez a helyzet..((

A babát mindenképp szeretném ....

De hogy oldjam ezt meg..teljesen kész vagyok..

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is..

Egy elkeseredett anyuka..



2013. máj. 30. 08:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt tudja hogy van egy 3 éves lányom igy felvenne..

Ma találkoztam vele..

Lehet összeszedem a bátorságom és szolok neki vagy várjak jajj nem tudom..((

2 év alatt simán volt munkaviszonyom 365 nap...most munkanélkülin vagyok az is számit...

ha jol tudom..

2013. máj. 30. 09:30
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj, korrekt, nem korrekt, mindenki pénzből él. Vállald el a munkát (bár azt nem írtad, hogy milyen megterheltséggel jár).

Ne szólj még a babáról. Egyrészt mert még korai, másrészt azért, mert kell a pénz. Nem biztos, hogy egy terhes kismamát felvennének. Neked meg most arra kell gondolnod, hogy egy kisgyerek mellett, plusz egy babára várva bizony kell gyűjteni, ehhez meg kell a munka. Ha minden rendben van a terhességeddel, és a munkahely is nyugis, simán tudsz dolgozni a nyolcadik hónapig is, így jó munkaerő is lehetsz, és hasznosnak fogják tartani a munkád.

Szóval szerintem még ne mondd el, várd ki a 13-14. hetet.

2013. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gyed fog járni, akár elvállalod a mostani új munkát, akár nem. Viszont ez ugye addig is plusz pénz. Nem fog felvenni terhesen, vagyis lehet, hogy nem vesz. Nem köteles azért felvenni, mert terhes vagy. De ha már felvett, és utólag mondod el, védett vagy: [link]
2013. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a 10-es hozzászólásomat elárulná, hogy mégis miért???
2013. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat én mindenkinek 100% ot adtam.!
2013. máj. 30. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!