Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37,5 fokos hőemelkedésem van?...

37,5 fokos hőemelkedésem van? Menjek el orvoshoz? Vagy ez még nem vészes? Le tudom valahogy vinni házi praktikákkal? 5 hetes

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
óó az még semmi, ne aggódj! eleve kicsit magasabb a testhőd. mérd sokszor és pihenj! náthás vagy amúgy?
2013. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha picit magasabb lesz a lázad, 38 felé megy, akkor vehetsz be Algopyrint. De mindenképpen menj el orvoshoz, vagy hívasd ki magadhoz!

Jobbulást! :o)

2013. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, picit náthás vagyok, be van dugulva az orrom és folyik is kicsit :(

2013. máj. 30. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok, én is, de amíg nincs lázad, semmit nem tudnak tenni veled, szerintem elég, ha méred és pihensz!

vegyél homeopátiás köhögés csillapítót, mert ha EZ a nátha AZ, akkor köhögni is fogsz! Sinupret a neve. amúgy rengeteg meleg tea, sok-sok C-vitamin!

ha feljebb megy a hőfokod, akkor meg orvos!


jobbulást!:)

2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, és NE aggódj!!! én totál be voltam tojva, aztán tegnap voltunk UH-on, hát a babákat annyira nem érdekelte a nátha, hogy csak na! :) a pocaklakónak semmi baja nem lesz!!! :)
2013. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő és a doki is azt mondta, hogy 38 foktól kell csillapítani, kismamák algopirynnel tehetik ezt meg. Ez még csak hőemelkedés, igyál sok teát, folyadékot és szedj C-vitamint!
2013. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem tényleg minden rendben lesz :)

Jó babavárást!

2013. máj. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!