Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, már...

20 hetes terhes vagyok, már eléggé kerekedik a pocakom. Éjszaka arra ébredtem hogy a hasamon fekszem és utána iszonyatosan fájt az egész pocakom. Lehet baja a babának? El kellene mennem dokihoz? Vagy ez előfordul mással is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a pizsi nacim dereka szorította éjszaka, de én nem is éreztem, hogy annyira szoros lenne a dereka, de reggelre nekem is fájt. Kb. egy nap alatt elmúlt, azóta nagyon figyelek, hogy ne szorítsa semmi. Ha rendesen érzed a mozgását, szerintem nem kell aggódnod. Talán a védőnőd hívd fel, hogy nyugtasson meg.
2009. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem a dokim azt mondta, hogy ha elesnék hasra sem lenne semmi baj, mert a méhem+a magzatvíz+a zsírszövetek a hasamon meg minden megvédi a magzatot. de azért vigyázni kell. a hasrafekvéstől semmi baja nem lesz.....
2009. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem túl jó. Ha érzed a mozgásokat nem hiszem, hogy baja lenne. Légy óvatosabb, póckold ki magad. Bár nem értem, ha már eléggé kerekedik a hasad, hogy sikerült ez.
2009. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!