Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Ülve történő...

Mitől lehet? Ülve történő alkoholfogyasztás esetén (nem feltétlen nagy mennyiségnél), olykor előfordul, hogy iszonyatosan megfájdul a lábam.

Figyelt kérdés
Volt már olyan is, hogy megmerevedett a lábfejem és nem bírtam ráállni, se mozgatni. Ilyen izomfájdalom szerűség. Csak ülve történő iváskor fordul elő hasonló. Szerintetek mitől lehet??
2010. okt. 29. 14:30
 1/2 anonim válasza:
Irány az orvos!!! Nem ártana egy trombózisra történő szűrés.
2010. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem komoly kalcium-magnézium hiányod lehet, amit az alkoholfogyasztás/még a kis mennyiségű is/tovább ront. Az izommerevség magnézium -hiány tünet lehet. Kezd el emelt adagban szedni mindkettőt, és ha kibírod, ne igyál!Vagy legyen nálad magnézium tabletta, és ha ilyen probléma van, vegyél be egyet/minimum 500mg-ost/, vagy pezsgőtablettát. Vannak, akik hajlamosak az izomgörcsre,-merevségre, azoknál kell, hogy legyen kalcium-magnézium bogyó, vagy pezsgőtabletta.

Nekem agyalapi mirigy adenomám van, ami miatt nem ihatok/főleg a gyógyszer miatt/mert piszok rosszul leszek. A pia mindig ott okoz tünet képében gondot, és kellemetlenségeket, ahol valami baj van a szervezetben.

Második ötlet:mivel a pia hatására kitágulnak az erek, /és pl.én először mindig a lábamban éreztem a hatását/szív,-érrendeszi probléma is lehet a háttérben, ha nálad a vérbőség ilyen tüneteket produkál.

Orvos lásson-én javasolnék egy Doppler érvizsgálatot is! De a kalcium-magnéziumot önszorgalomból is elkezdheted szedni, azzal csak használsz magadnak. És mivel a magnézium azonnal hat izomgörcsnél-merevségnél, lemérheted, hogy ez-e a probléma.

2010. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!