Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell szednem 17 hetesen...

Miért kell szednem 17 hetesen a Magne B6-ot, ha nincs panaszom?

Figyelt kérdés

Nem keményedek, nem fáj semmim, "terhességi tünetem" nincs. Csak az ujjam dagad néha, arra beveszem reggel az 1 tbl. Magne B6-ot. De tegnap a védőnő azt mondta, hogy 3x1-et szedjek. De minek?

Később, ha már tényleg lesz keményedés, akkor majd mennyit fog javasolni? Ja, és szedem másnaponta a Gravidát is.


2009. okt. 6. 13:35
 1/4 anonim válasza:
Akkor kezdtem én is szedni, mikor az orvosom megállapította, hogy kicsit nyílik a méhszáj, de az újjdagadás sem megnyugtató tünet... vizesedik? a lábad nem?
2009. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne is legyen. Megelőzheted vele. Ártani egyáltalán nem árt. A Gravidát pedig naponta szedd. 1x1-et.

Boldog babavárást!

32km

2009. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem szedni, nekem sem volt semmi terhességi tünetem. A magne b6-ot azért szedetik, többek között, mert a kálcium "bomlásához" és a baba csontjaiba való beépüléshez szükség van magnéziumra. Ezt kevesen tudják, pedig a felnőtteknél is így működik. Hiába szedünk kálciumot, ha nincs mellette elég magnézium ami lebontja.

További panaszmentes babavárást kívánok!

2009. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat.

Nincs lábdagadásom, csak az ujjaim dagadtabbak egy kicsit, így a gyűrűket felejtem. Bár a Magne B6 tényleg segített, már nem dagadnak az ujjaim. :)

2009. okt. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!