Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyit emelgetitek 2 éves...

Ti mennyit emelgetitek 2 éves gyereketeket?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamat kell naponta párszor emelgetnem,etetőszékbe,biciklis ülésbe berakni!Lehet ettől valami baja a babának?Nagyon megerőltető ez?Nálatok hogy van/volt? 16 hetes terhes vagyok!
2013. máj. 31. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem semmi bajom az emeléstől, pedig ketten vannak :) fejenként 14 kg-ot nyomnak :))


kádba be/ki, etetőszék be/ki, ha fáj valami neki, beüti magát szalad felveszem ....

szerintem kb annyit emelem őket mintha nem is lennék terhes, soha bajom nem volt belőle...


most 30 hetesen 51 kg vagyok, szóval nem is egy nagydarab :))

2013. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is viszonylag sokat emelgetem a kisfiam, 20 hónapos. Még sose volt, hogy ne vettem volna fel, ha igényelte. 33 hetes vagyok, semmi baja a picinek.
2013. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb ez a felállás. Én sajnos keveset bírom emelgetni:( Etetőszéket már régóta nem használunk, mert kimászott belőle. Kis asztala van székkel.
2013. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a terhességem végéig emelgettem a 12 kilós fiamat, és semmi bajom nem lett!
2013. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokat... Az enyém 13 hónapos, de 13 kiló. Alapvetően minden doki azt mondta, hogy mivel ez a szervezetemnek megszokott, így mehet. A legviccesebb válasz arra a kérdésemre, hogy emelgethetem-e, így szólt: életszerűnek tűnik :) Így 30 hetesen azt már megérzem, ha a lépcsőn kell felcipelni, erre ha van itt más, akkor megkérek valakit.
2013. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!