Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhességnél, ha...

10 hetes terhességnél, ha többet állok, vagy megyek megfájdul a derekam és a hasam is jobban feszül. Normális ez ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem. Menj orvoshoz.
2013. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a fájdalom nem erősödő és nem túl fájdalmas és nincs mellé egyéb tünet (vérzés, hasmenés, láz), akkor vélhetően nincs gond. Nekem is ez volt kb. két hete. A biztonság kedvéért én felhívtam a dokimat, a fentiekkel nyugtatott és magnéziumot javasolt. A magnerot nagyon jó! Sokan mondják, hogy egy csodaszer, de tényleg nagyon jó!
2013. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Magnerotot már az elejétől kezdve szedek, mert volt egy kis pecsételésem is az elején. De ma nagyon sokat álltam, mentem, vendégek voltak, és olyan könnyen elfáradok. Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!