Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik, tobbedik terhessegnel...

Masodik, tobbedik terhessegnel csinaltattatok Down - kor e egyeb vizsgalatokat?

Figyelt kérdés

A lanyom makk egeszseges, de moat ujra varandos vagyok 26 evesen.

Az a kerdesem, hogy erdemes ezeket a vizsgalatokat elvegeztetni, ha nem elso terhessegem van?


2013. máj. 24. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Kombinált tesztett csináltatam a kislányomnál 3 éve ő volt a 3. Gyerekem .
2013. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert az első tökéletesre sikeredet még a másodikkal lehet probléma. Én bár az első babámat várom, de egészen biztos, hogy a többi babám esetében is fogok folsavat szedni, meg csináltatom az integrált tesztet és elmegyek 18 héten egy fizetős nagy genetikai Uh-ra is. Hiba bármikor becsúszhat, függetlenül attól, hogy első vagy 5. gyerek.
2013. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Raadasul 35 ev alattiaknal azert gyakoribb, mert nem szurik epp a fiatal kora miatt. En 33,36 es 38 evesen estem teherbe, mimd a 3-nal kombinalt tesztet csinaltak, de akkor is igy tettem volna, ha 30 alatt szultem volna.
2013. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És a kombináltat hol kell kérni, mennyibe kerül és melyik hétben kell megcsináltatni?

Valamint ebben mi van benne? Mikre szűrnek?

2013. máj. 24. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes elvégeztetni a vizsgálatokat. Nem függ össze sem azzal hogy már van egy egészséges gyermeked, sem azzal, hogy te vagy a párod mennyire vagytok egészségesek.
2013. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kombinált tesztet a kórházban csinálták a 12 hetes UH van összekötve és 9000Ft volt. A nagy genetikai UH 15.000Ft csináltattam a Budapesti Géndiagnosztikában.
2013. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második terhességem alatt megcsináltattam 12 hetesen a kombinált tesztet, 9000 Ft volt. Most, a harmadik babánál az integrált teszt mellett döntöttünk. Ez 29000 Ft, de megbízhatóbb. Az eredményétől függ, hogy hogyan tovább. Ha tökéletes, akkor megbízom az orvosomban, és nem megyek máshová, ha nem tökéletes akkor elmegyek egy maszek genetikai uh-ra a 18. héten, ha meg pocsék az eredmény, akkor magzatvízvétel lesz a következő állomás.
2013. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!