Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség hamarabb...

Második terhesség hamarabb észlelhető mint az első?

Figyelt kérdés
1éves a fiam,szedek fogamzásgátlót,de most egy hete olyan dolgokat észleltem mint a fiamnál,mikor terhes lettem.Folyton tudnék aludni,a popsitörlő szagától majd elájultam egyik nap,feszül a hasam,fáj a derekam,néha szórkál a cicim.Vasárnap fejeztem be a gyószert és még mindig nem jött meg.
2013. máj. 31. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszt! :)
2013. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bizony, tesztelj! amúgy én az első babámat várom, első terhesség is, tehát tényleg fogalmam sem volt, h mit kellene érezni, de már olyan hamar jelentekztek a tipikus terhességi tünetek, h alig volt több 5 hetesnél, amikor kiderült teszttel, pedig nem is tervezett baba, úgyhogy nem figyelgettem magam. más meg a 10. hétig nem érez semmit. egy szó, mint száz, nincs ilyen szabály. tesztelni kell, az választ ad mindenre
2013. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
teszteltem én,de tegnap reggel ahogy megcsináltam ott volt a csík de száradás közben el is tűnt.Ma meg nem tudom eldönteni ott van v nincs.Vagy nagyon halvány v az idegesség miatt nem tudom megítélni.
2013. máj. 31. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Tölts fel képet!!!!!!!!!!!!
2013. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Íme a kép.De ne nevessetek ki,tényleg nem tudom megállapítani,h ott van v nincs a csík.Kimerült is vagyok és igen nehéz napjaim vannak.

2013. máj. 31. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!