Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a nemvárt napján negatívat...

Ha a nemvárt napján negatívat tesztelek, már biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

utoljára a ciklusom 11. napján voltunk együtt,26-28 napra jön meg ,már nemvárt napján vagyok de a teszt nega,mensi sehol, egy hete mindjárt megjön érzésem van.mára enyhült.sőt szinte már csak szúrkál.

Van még remény?



2013. máj. 31. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, addig esélyes. Főleg, ha ez még csak a 26. nap.

Lehetett késői peteérés, plusz az idő a beágyazódásig 7-12 nap közé tehető, ehhez jön rá 2-3 nap, mire elég HCG termelődik, amit már kimutatnak a tesztek.

2013. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem várt után 3 nappal is negát teszteltem,majd a nemvárt után 1 héttel pozitívat.Igen,van remény.
2013. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, de kisebb az esélye
2013. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap késés után még negatív volt a teszt, 5 nap késés után meg pozitív :) most meg 10 hónapos gyönyörűség :) jaa és még mindig nem jött meg azóta se:)(a szoptatás miatt)
2013. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ma amúgy nem a 26. hanem a 29. azaz az első ciklusnapomon kellene lennem már.

amíg nem jön meg két naponta csinálok egy tesztet,tehát holnapután legelőször. Remélem kibírom addíg és nem lövöm el az utolsó tesztem ami itthon van még. :)

2013. máj. 31. 22:14
 6/8 A kérdező kommentje:
2es és 4es válaszoló,gratulálok a babákhoz!
2013. máj. 31. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esélyed.Nekem is szúrkált a hasam:-))És negatív volt a teszt.majd 1 hét múlva lett csak pozitív:-)
2013. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma már barnázok,szerintem megjön! :(

Jó a rosszban, hogy nem olyan sok nap késéssel,hogy gond lenne...

2013. jún. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!