Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha holnap tesztelek és pozitív...

Ha holnap tesztelek és pozitív, kb 4 hetes terhes lennék, elmegyek dokihoz, kiírhat már táppénzre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát éppenséggel kiírhat. De miért olyan helyen dolgozol? Azért ahhoz kell indok is (bár meg lehet dumálni a dokik nagy részével anélkül is).
2009. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,vendéglőben,napi 12-14 órát füstben,sörös rekeszeket cipelek
2009. márc. 15. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen kiírhat.Engem is kiírt,mert én mondtam a dokinak hogy 5 éve már vetéltem egyszer és most nem szeretnék,meg hogy emelő munkát végzek.Egyből mondta az asszisztensnek hogy írja be hogy hasgörcsök és kész.Mondd neki hogy nem szeretnél dolgozni.Vagyishát nemtudom ez lenne az első terhességed?Szerintem akkor is fölvesznek.Tuti.Sok sikert!
2009. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok.Megírnád mi lesz az erdmény?Drukkolok!!
2009. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,remélem a nagy izgalomba nem felejtem el
2009. márc. 15. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, kiírhat a házidoki, de valami egyéb indokkal.


Terhesként akkor írhat ki, ha egy nőgyógyász igazolja a terhességet és javaslatot tesz, hogy veszélyeztetett terhes vagy.

2009. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!