Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült mostanában az Uzsokib...

Ki szült mostanában az Uzsokiban? Milyenek az orvosok, nővérek? Nem akarok dokit fogadni - fizetek épp elég tb-t, meg inkább a babára költöm a pénzt - nem fog esetleg emiatt hátrány érni? Milyen az ügyeletesnél szülni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Én is tb-t fizetek és mégis 200 ezerért szülök,összespórolom a pénzt rá,aza biztos.

Magánorvos és fullos környezet,kedvesség mindenkiből.Egyszer szülök hát mindent megér.Nem vagyok gazdag,minden baba cucc használt de így nyugodt vagyok.

2009. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdés nem erre vonatkozik.
2009. okt. 6. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés egyik felére nem tudok érdemben váalszolni, nem szültem még az uszokiban, és nem is ott fogok. :)

Ami viszont arra vonatkozik, hogy nem lesz-e hátrányod, abban nem vagyok biztos, hogy nem lesz. Kolléganőm, nem egy, nincs olyan anyagi körülmények között, hogy fizetett volna a szülésért, meg is járta. Az orvos letojta, nem érdekelte, hogy mi van velük. 16 órát vajúdott, a kisfiúnak oxigénhiánya lett, az arcizma lebénult. Az orvos azzal foglalkozott, aki fizetett, az illető a másik szülőszobán volt. Sajnos pénz beszél...

2009. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!