Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez ilyenkor normális dolog?

Ez ilyenkor normális dolog?

Figyelt kérdés

Szóval a héten teszteltem pozitívat, mert ebbe a hónapba nem jött meg. Kértem a dokimhoz időpontot de csak 10.-re kaptam.

Ha nem csinálok tesztet nem is tudom hogy terhes vagyok-e mivel semmi olyan "tünetet" nem észleltem, sőt. És nekem ez a "bajom", hogy teljesen úgy görcsölök, mintha megakarna jönni a menstruációm. Ez ilyenkor mennyire normális dolog? nekem van már egy 5 éves fiam, nála voltak terhességre utaló jelek, de most semmi épp ellenkezőleg, teljesen olyan mintha megakarna jönni, mindig azt várom mikor jön meg annyira görcsölök odalent. És olyan darabos fehér "folyásom" van. (Igazából nem folyás)

Természetesen mindent elmondok a dokimnak, csak kíváncsi vagyok, hogy ez a fajta görcsölés ilyenkor mennyire természetes kell-e tartanom valamitől?

Köszi a válaszokat.



2013. jún. 1. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a lányomnál pont így volt :)
2013. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mi volt? vagy mi lett?
2013. jún. 1. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekemet akartam írni, nem jó a billentyűzetem. Szóval egészséges, minden rendben van. Bocsi!! Nem akartalak megijeszteni
2013. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval; normális, nem kell tartani semmitől :) ezt akartam kihozni az egéazből (csak gyorsabban pörög az agyam, it az ujjaim a billentyűzeten :)
2013. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem ok köszi semmi baj

Csak nekem pár éve volt egy vetélésem és kicsit megijedtem.

2013. jún. 1. 07:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Így nem tudom. Azt tudom, hogy nekem volt ilyen, és rendben ment... De biztosat úgyis csak doki tud mondnai.


EGyébként sajnálom

2013. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!