Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt használhatom...

Terhesség alatt használhatom a Walurinal tőzegáfonya szirupot?

Figyelt kérdés
Halvány pozitiv tesztem volt ma ,ami hátha erősödik hétfőre,de sürün kell pisilnem,nem fáj vagy szúr.Ha iszom a szirupot nem árthatok ha tényleg jön a baba?
2013. jún. 1. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A használati útmutatóban, ha jól tudom az van benne, hogy kismamák ne szedjék.

Na de, az orvosok szokták ajánlani. Én nem vagyok orvos, inkább várj vele, míg doki nem lát.

Amúgy, ártani szerintem ne ártasz vele.

23+1hkm

2013. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kapszulában szedem és különösen ajánlották is. Pár napja kezdtem szedni megint. A szirupot nem ismerem.


29+3 h km

2013. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben felhivtam a nőgyógyászom és megnyugtatott,hogy szedhetem és persze sok folyadék.
2013. jún. 1. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasznalhatod. En is ittam par hetig, aztan sajnos antibiotikum kellett, mert gyenge volt:(
2013. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!