Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek okozhat-e gondot...

Szerintetek okozhat-e gondot hogy amniocentézis után (amikor szigorú pihenés van) -mivel allergiás vagyok- sokat és "nagyokat" tüsszögök, fújom az orrom?

Figyelt kérdés
A korom miatt várok amniocentézisre és aggódok, hogy a szigorú pihenés alatt nehogy gondot okozzon az allergiám miatti tüsszögés, orrfújás. Sajnos az allergéneket elkerülni nem tudom, hatásos gyógyszerem sincs (amit szedhetnék).

2013. jún. 1. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem okozhat. Említsd meg a dokinak.
2013. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak, és próbálj meg az allergia ellen valamit tenni. Gyakori hajmosás, ágyhúzás, felmosás, kevés szellőztetés, amikor nagyon rossz vizes rongyon keresztül lélegezni (nekem be szokott válni a konyharuha), szemed is ha viszket vizes zsepit tenni rá, kálciumot is ihatnál, (de ha kéred írnak is fel ampullásat amit inni is lehet és szerintem jobb).
2013. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképpen szólok az orvosnak róla, de azért aggódok...
2013. jún. 3. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!