Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis után vagyok. Ha...

Amniocentézis után vagyok. Ha fertőzés lép fel, az mivel jár? Fájdalmaim vannak!

Figyelt kérdés

Feszül a hasam. Tűszúrás szerű, pocakba nyilaló érzés. Aztán görcsök. Nem tudom mit tegyek. Nincs kocsim most épp és ha bemegyek a kórházba, tuti nem engednek haza, ha minden rendben! Lehet, hogy csak a front miatt van?? A baba mozog

18 hetes vagyok


2013. márc. 15. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:

Itthon vagyok egy 2 évessel és hetekre nem tudom kire hagyni. Vele is voltam kórházban anno és több, mint 3 hétig tartottak bent.

Hétfőn lesz csak orvosom. Akkor van időpont ultrahangra

2013. márc. 15. 16:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami megoldást keress, hogy bemehess. Ez nem játék!
2013. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Apro, szuro erzesem nekem is volt utana egy darabig. Gorcs nem nagyon, de ha volt sem kulonosebben izgultam, mert nekem 4 hetente jonnek a "menstruacios" gorcsok, amik pont akkor voltak aktualisak. Amit tudok, hogy a fekvest nagyon szigoruan kell venni, egy jo par napig tenyleg csak pisilni szabad felkelni es lehetoleg tartani kell a vizszintes pozt. Nem tudom te ezt ket evessel ugy, hogy nem tudod kire hagyni mennyire tudod megvalositani. Viszont az amnio nagyon nem trefa. Kicsi a veteles eselye, viszont azok, akik nem vettek komolyan a szabalyokat sajnos elveteltek. Ketto ilyen esetrol tudok es az egyiknel szinten volt kisgyerek es anyu nem vette komolyan a fekvest es plane azt, hogy emelni egy jo darabig semmit sem szabad.

Ha gorcsolsz, akkor figyelmeztet a szervezeted. Ha enyhe ved komolyan es fekudj le, ha eros azonnal korhaz.

Majd ird meg mi lett.

2013. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A görcsök elmúltak. De azóta nem vagyok biztos abban, hogy a babát.érzem mozogni. 18 hetet már betöltöttem és előtte elég.jól éreztem a magzat mozgást. Most viszont nagyon aggódom, mert se rúgni nem érzem, se mást, amit szokott csinálni. Illetve nem vagyok biztos abban, hogy apró rúgásokat érzek, vagy csak bélmozgást.

Írok majd, hogy hétfőn mi volt az orvosnál....

Köszönöm, hogy írtál!

2013. márc. 17. 03:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 4hete volt a vizsgálat ès minden rendben van :) Eredmèny negatív :)
2013. márc. 31. 01:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)
2013. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper. :)
2013. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!