Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes kismamák, nektek is...

7-8 hetes kismamák, nektek is kijöttek a pattanások?

Figyelt kérdés
Kinek mennyit nőt a melle, már ha nőt? Nekem csak megteltek a melleim, és általában éjszakánként fájnak, ha felkelek az ágyból, vagy ha rosszul fekszem rájuk.
2009. okt. 7. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon pattansos lettem amiota kismama vagyok. Most mar a 20-dik hetet taposom es remenykedtem, hogy a 12-14-dik het utan jobb lesz de sajnos meg mindig nagyon csunya az arcom es a nyakam. :( Sosem voltam pattanasos, leszamitva mensi elott mindig kijott 2-3 db. az arcomon de maskor nem volt gond. Na amiota terhes lettem tele vagyok pattanassal. Ennyit a megszepult borrol, legalabbis nallam. :) A lenyeg az, hogy a babaval minden rendben legyen a tobbi majd csak helyreall szules utan. A melleim nekem az elso hetekben sem voltak nagyon erzekenyek, a 12-dik hetig nottek egy kosarszamot. Ezt azota is tartom. Akkor voltak csak erzeknyek, ha rafekudtem, vagy neha a zuhanyrozsa alatt ahogy rafolyt a viz de maskulomben nem volt gondom es most sincs.

Boldog babavarast!

2009. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kijött pár, de kb annyira, mint mielőtt megjött anno... A cicim megduzzadt és nőtt, de inkább csak kerekedett eddig. Este fáj jobban, de nem vészes. Legalább érzem, hogy van :))))))
2009. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia,nekem reggel fáj nagyon ,ébredés után,vagy pihenés után,de akkor nagyon.Nőni szerintem nem nőtt,kicsit teltebb lett.Pattanások nincsenek:-)
2009. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27-ik hétben vagyok, hol kijönnek, hol elmúlnak a pattanások. Nincs mit tenni ellene. Ha zavar, kend át őket pattanástalanítóval. Nekem használt. GYorsabban elmúltak.
2009. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Néha kijön 1-2 db pattanás az arcomon, de csak úgy, mint menszi előtt szokott. Viszont a 10-14. hét között a mellem felső részén és a vállamon rendesen kijöttek, pedig eddig ott soha nem volt ilyen.

A cicim hol nő C-re, hol visszamegy B-re. Van úgy, hogy reggel még kényelmes a melltartó, délután meg alig hiszem, hogy hazaérjek és ledomjam magamról.

17 hetes

2009. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tele lettem pattanásokkal, aztán 1 hétig tűrtem őket, azt a 10 kicsit és 3 nagyot... :) aztánn vettem Aknesolt, amit serdülőkorban is hazsnáltam. Ez alkoholos gyógynövényes kivonat. Egy hétig napi 1-szer kentem, este, és eltüntek. Azóta tiszta és puha a bőröm, és elég heti 1-szer kenni...

A melleim nem nőttek, hanem inkább teltebbek. Napközben csak akkor fájnak, ha hozzáér valami. Éjszaka viszont, ha fázom, plussz még rajta is fekszem, el kezd bekeményedni a mellbimbóm, és brutális égő érzés lesz benne, ekkor felébredek, és nyafogok, mert nagyon fáj. :)

6+4 hetes kismama

2009. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7+6 hetes vagyok. Szép a bőröm, semmi furcsaság nincs rajta. A mellem nem nőtt, így is elég nagy, és egy korábbi fogyás miattvan hely a bőr alatt bőven, ahova teljen. Teltebb viszont lett. A cicim nem fáj magától, viszont ha megnyomom, akkor igencsak érzékeny. Reggel nem, hanem estére durran be. A hasam egyre kevéssé érzem, nagyjából eltűnt a minjárt megjön érzés. Remélem ez jó. :) A hasaddal hogy állsz?
2009. okt. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!