Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé kijöttek a pattanások...

Eléggé kijöttek a pattanások az arcomon. Mit használhatok rá, ami hatásos is? 13 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok miatt vannak ezek, de elmúlnak majd.
2008. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem egész terhesség alatt volt és most a vége felé még több van:(.Hormonok miatt van!használj arctisztítót!

37 hetes kismami

2008. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok miatt van, ez ellen tenni nem sokat tudsz.

Alkoholos tonikkal tisztísd le többször az arcodat, használj krémeket, arcradírt, de ezek a pattanások egészen mások, mint amik a terhesség előtt jelennek meg.

Tán, ha elmész kozmetikushoz, ő tud neked valami jó kis ötletet adni.

Nekem a Balea nappali és éjszakai kréme bevált. Mióta azzal kenem magamat, azóta kevesebb pattanásom van. Bár nem tudom, ennek van köze hozzá, vagy egyszerűen csak azért van, mert már 28 hetesek vagyunk.

2008. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a krémek, tonikok sajna nem használtak! Sőt egyre rosszabb lett a helyzet! Aztán feltettem itt én is ugyanezt a kérdést, és itt tanácsolta valaki, hogy ne kenjem minden féle vegyszerrel magam, hanem menjek be egy herbáriába és kérjek rá szappant! Végülis nekem ez vált be! Azóta is teafaolajos szappant használok és semmi mást! Néha néha felteszek egy agyagos maszkot! Nem mondom hogy teljesen elmúltak a pattanásaim, de lényegesen jobb! :)

Remélem tudtam segíteni!

29 hetes kismama

2008. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 23. hétig tiszta pattanás volt az arcom. Most a 33-ban járok, és olyan szép a bőröm, mint még soha.
2008. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kolléganőmnek is volt ilyen, ő bőrgyógyászhoz ment és az Akneflug Oxyd Mild gélt javasolták neki, azt nem tudom, hogy hány %-osat. Szerintem menj el te is, mert pattanás és pattanás között is van különbség, jobb ha látja szakember, ne hagyd annyiban, mert oké hogy hormonális eredetű, de utalhat másra is mint szimpla faggyúmirigy túltengésre.
2008. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszkat és a segítséget. Látom ezzel a problémával nem vagyok egyedül!!
2008. nov. 10. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!