Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki akinek nem lett...

Volt valaki akinek nem lett jó valamelyik lelete, az orvos ráijesztett, mégsem lett baj?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok! Eddig minden simán ment, boldog kiegyensúlyozott, nevetős kismama voltam! A leleteim nagyon szuperek voltak még a védőnőm is azt mondta ritka mikor ennyire jók az eredmények, makk egészségesek vagyunk! Azonban a cukorterheléses vizsgálat óta minden más! Nem a cukor eredmény miatt, bár az is rossz lett, hanem mert az orvos azt mondta h a vérképem nagyon rosszat mutat, valószínű valami gyulladás vagy fertőzés van bennem! Kérdezte lázam volt-e, köhögök-e, de semmit sem érzek az ég világon, teljesen jól vagyok étvágyam nagyon jó, jó a közérzetem! ha ezt nem mondja nem is veszem észre! ma kell mennem belgyógyászhoz h kiderítse mi van velem, de ez borzasztó! Olyan jól érzem magam a babám állandóan mozog, élénk, csak észre venném ha vmi nem lenne rendben nem? Azóta annyit idegeskedem, aludni nem bírok! Volt valaki így, akinek rosszat mondtak és nem lett baja?

2013. jún. 4. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
A másik meg h mindenre baromira figyelek! Rengeteg gyümölcsöt eszem, vitamin, egészségesen táplálkozom, nem emelek, sokat pihenek, nem cigizem, soha nem is cigiztem, nem iszom, nem szedtem sosem gyógyszert! akkor mi lehet? :(:(
2013. jún. 4. 13:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a bölcsességfogam gyulladt be terhesség alatt, nem volt fájdalmam meg semmi tünet- de egy gennygóc volt a fog gyökerénél, az okozta a vérképemben a gyulladásos tüneteket.

Remélem nálad sem lesz semmi komoly probléma, ne idegeskedj, mert azzal magadnak is és a babócának is ártasz!!

2013. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a védőnőnél voltam és azt mondta a vizelet vizsgálat után, hogy másnap reggel azonnal vigyek vizeletet a laborba, mert nagyon sok a fehérje benne és nagy baj lehet!


Tiszta pánik, másnap reggel kezdés a pisivel a kezemben a nődokinál, gyors papír a vizelet vizsgálatra!


Másnap megyek az eredményért erre teljesen tiszta volt a vizeletem! Semmi nem volt benne! :D


Na azóta se mentem el a védőnőhöz!

2013. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam a cukor terhelés lett rossz. Előírtak szigorú diétát amit nem nagyon értettem be sem tartottam. Azután pedig hetente kellett járnom próba reggelire. Mindig meg lettem "dicsérve" hogy milyen jól betartom a diétát meg hogy milyen gyorsan belejöttem a számolgatásokba.....

Ennyit a cukor terhelésről....

2013. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csatlakozom az előtte szólókhoz: ne pánikolj, nincs semmi baj! Millió dolog okozhat kisebb-nagyobb eltéréseket, melyek másnap talán már nem is léteznek...

Ha egészségesen táplálkozol és sok folyadékot iszol nem lesz semmi baj!

A védőnők és orvosok hajlamosak kicsit túlreagálni dolgokat akkor is, ha nincs nagy baj. Később is ezt fogják csinálni, ha kicsi lesz a gyerek, akkor azért piszkálnak, ha nagy, azért... :-) Én mindig csak felhívom a figyelmüket az ÁTLAG fogalmára: ugyanannyi gyerek van alatta, mint felette. Nem a vonalon RAJTA vannak a "normális" gyerekek :-)

Egyébként meg jó ez a sok vizsgálat, de néha igazat adok anyukámnak (4 gyereket szült), aki azt mondja mindig, hogy régen nem volt ennyi vizsgálat és nem is idegeskedtek azon, mi lesz a gyerekkel. Azt volt az alapgondolat, hogy normális, egészséges, nem pánikoltattak mindenkit.

Jó egészséget, sok örömet kívánok Nektek!

2013. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!