Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóval kevesebbet és gyengébben...

Jóval kevesebbet és gyengébben érzem a babaámat. Ugy nem lehet gond? Mással is előfordul?

Figyelt kérdés
18 hetesen éreztem előszőr. Azóta minden nap. És minden napszakban jelentkezett. Egyre egyre erősebben. Már kivűlről apa is és mások is érezték. Most leszek csütörtökön 22 hetes. 2 napig elég sokat rohangáltam, mert a barátnőm megszült, szóval nem igazán volt időm pihenni gondoltam azért lustább. Viszont tegnap már azért pihentem szinte egész nap és még sem aktivabb. Éppen hogy csak meg meg bök néha. Pedig volt hgy reggel rá ébredtem . Most meg szinte semmi! :S :S
2013. jún. 4. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem. csak a front :)
2013. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha semmi, akkor menj és nézesd meg! Legalább megnyugszol.:)


Nekem az ilyen időt nem bírták, mindig elbújtak. Én kicsit megmozgattam a pocit oldalt fogva, ahogy a szülésznők csinálják. (Ha erre mozgott, akkor jó, ha nem, akkor viszont bementem a kórházba. Ilyen egyszer volt, meg is operáltak még időben.) Azért a "lustább" és a "semmi" nagy különbség. Van akinek beválik, a csokievés, vagy az egyik oldalról másikra fordulás is, ha ébreszteni akarják a babát. Ha van egy kis mozgás, akkor nem kell aggódni. De ha tényleg semmi, akkor irány a kórház.

2013. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy kis csokival felébresztettem :) Meg is kaptam a magamét!! :))
2013. jún. 4. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is pont csütörtökön leszek 22 hetes :) Jó nektek, hogy apa is érzi nálunk ha ráteszi a kezét pont nem akkor akar a Kisasszony mocorogni. Nekem is van, hogy kevesebbet mozog csak a front végett van. Boldog babavárást :)
2013. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!