Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok! Koraszules eseten...

Lanyok! Koraszules eseten mindenkeppen csaszaroznak? Hany hetes korig kotelezo a csaszar?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha koraszülött a gyereked akkor ez a legkisebb bajod...
2013. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a kritikat, de inkabb a kerdesre valaszolhattal volna.
2013. jún. 5. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok pontos választ, de tudok olyanról, hogy 34 hetesen már természetes úton született a baba. Biztos függ a gyerek méreteitől, fejlettségétől.
2013. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól is függ, hogy mennyire előre haladott már a szülés. Ismerek 25 hétre született kislányt, aki természetes úton született mert mire beértek a kórházba már szinte "kint volt". De amúgy 36 hétig számít koraszülöttnek, így úgy gondolom addig császároznak.
2013. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31 hetesen hüvelyi úton született meg egy ismerősöm babája tavaly. De sztem inkább császároznak ilyenkor.
2013. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31 hetesen hüvelyi úton szültem.
2013. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, igazad van bunkó voltam Bocsi. Az az igazság hogy a kislányom 34 hétre született hüvelyi úton, és életem legmegrázóbb élménye volt. A szülés utáni napok olyanok voltak, mintha egy rossz álom lenne az életem. Csak ültem az inkubátor mellett és sírtam, pedig az én gyerekem volt a legnagyobb a többi között.

Megkérdezhetem, hogy miért tetted fel a kérdést?

2013. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a 34. héten szültem, hüvelyi úton.
2013. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze. Ha csaszarral szulok, akkor felek, hogy nem tudom fejni a tejet neki a seb miatt.
2013. jún. 5. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem logikusan attól függ, miért a koraszülés. Ha azért, mert korán beindult a szülés természetes úton és nem tudják visszatartani, akkor nem hiszem (max. sürgősségi, ha szülés közben komplikáció lépne fel). Ha azért mert valami egészségügyi probléma lépett fel, amiért jobb választás "megszüleszteni" az anyát mielőbb, akkor jóval valószínűbb (de még itt is lehet olyan verzió, hogy megpróbálják megindítani, pl. ha már eléggé nyitva van a méhszáj).
2013. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!