Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A napokban pozitiv teszt...

A napokban pozitiv teszt eredménnyel ki volt még?

Figyelt kérdés

Én hétfőn teszteltem pozitivan :)

Az utolsó mensesem szerint 4 hetes vagyok.

Ti mikor mentek orvoshoz uh-ra?


2013. jún. 5. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2013. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár én nem a napokban teszteltem pozitívat, hanem tavaly:D de én 7. hét előtt nem mennék orvoshoz. Én sem mentem addig, mert akkor már nagy valószínűséggel lesz szívhang, és a kézi vizsgálat, (mert első alkalommal nekem volt) sem ártalmas már annyira az embrióra nézve.
2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok:) Én novemberben teszteltem pozit, hamarosan megszületik a kisfiam.

Én pozi teszt után két héttel mentem orvoshoz, már volt szívhang. Ha nincs problémád nem kell elkapkodni, mert, ha nem lesz szívhang csak idegeskedni fogsz.


Mégegyszer gratulálok:)

2013. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia én is héthőn csináltam pozitív tesztet . gratulálok neked is ?Én úgy jövő hét vége felé megyek el a dokihoz, ha addig nem lesz semmi baj, Kivárom a 6 hetet az orvossal.Nekem ez az első babám kicsit izgulok is miatta ,de muszáj türelmesnek lenni most egy picit . sok sikert neked is :)
2013. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia na voltál dokinál ? én voltam pénteken ,mindent rendben talált :) most 6 hetes és 3 napos kismama vagyok juppy remélem nállad is jó hírek vannak :)
2013. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor egyidősek vagyunk,mert én is hétfőn töltöttem a 6.hetet :D

Hétfőn voltam uh-on, a petezsák 10x10mm-es volt akkor.Hasi uh-ot csináltak.Majd 9 hetesen megyek vissza,hogy lássam a szivhangját :)

Nálad milyen uh volt?

2013. jún. 20. 07:53
 7/7 anonim válasza:
örülök neked is az enyém 15.1 mm volt ezt 5 hét 5 napon mérte a doki ja én is kb akkor megyek vissza 7. 11 -én nagyon izgulok mi lesz . neked is az első babád ?
2013. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!