Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira kétségbe vagyok esve....

Annyira kétségbe vagyok esve. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok. Eddig nagyon jól voltam, jó kedvű, van étvágyam, jó a közérzetem. A cukorterheléses vizsgálat után az eredményem rossz lett, nem csak a cukor hanem sokkal inkább a vérképem. Az orvos azt mondta vmilyen gyulladás van bennem, vagy bakteriális fertőzés! Elküldött belgógyászhoz, de nem lettem okosabb..megnézte a leletem egy órán keresztül olvasta, majd megkérdezte van-e lázam, köhögök-e, fáj-e valamin, de semmi bajt nem érzek. Még csak hőemelkedésem sincs, a babám mozog, étvágyam van, nincs hányingerem, nincs hasmenésem! azt mondta lehet kicserélték a leletem mert nem fér össze h ilyen eredmény után nincsenek tüneteim. de annyira ideges vagyok h van-e vmi rejtett fertőzésem ami káros e a babámra, feszengek, nem tudok aludni, a vérnyomásom nagyon magas lett a sok idegeskedéstől! miért csinálják ezt? elküldtek újabb vérvételre, de annak is csak 4 nap múlva lesz eredménye + még mire rendel az orvosom az is csak felesleges nap...miért nem vizsgál meg valaki normálisan?? És ha tényleg valami komoly baj van?? csak megy az idő, én pedig idegösszeroppanást kapok!! :( :(

2013. jún. 5. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik értékek lettek rosszak és mennyire? Nem értel hozzá de nekem még olyan sosem volt hogy teljesen tiszta lett volna, most is volt vagy 4-5 + vagy -. Dupla ++ -- nem volt mondjuk de szerintem te sem aggódj, azzal nem lesz jobb. Első babámnál is így volt, most is így van. Semmilyen betegésem nincs és a lányomnak sincs semmi baja.
2013. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valami hasonló nekem is volt a másodikkal, a doki elküldött még toxoplazma vizsgálatra meg néztek mindenfélét (és kiderült, hogy pl. rubeolás nem voltam, amit sejtettünk, de így már tuti biztos).


Nézegettek egy ideig, semmit nem találtak, a következő vérvétel eredménye jó lett.. Abban maradtunk, hogy valószínűleg volt valami kisebb, nem komoly fertőzésem (akkoriban meg is voltam picit fázva, fájt a torkom, de nem volt vészes). A gyerekkel meg semmi baj nem lett.

2013. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok,ja a cukromat is nézték nagyon, még valami dietetikushoz is elküldtek, de okosságot nem mondott, csak hogy figyeljek az étkezésre...
2013. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj mert akkor tényleg baj lesz. Biztosan elcserélték a papírokat, rosszul értékelték ki, vagy csak egy egyszerű foggyulladásod van. NE aggódj nincs semmi baj a picivel, ne hogy már fölöslegesen meginduljon a szülés mert pár doki valamit el cseszett. Nekem egész életemben rossz volt a májfunkció vizsgálatom és extra alacsony vasam van, vizsgáltak mindennel és azóta is élek, minden gyógyszer és panasz nélkül. Terhesen is rosszak ezek az értékeim, szoktam nekik mondani, hogy tudom, de köszönöm én ezekkel az eredményekkel tökéletesen jól vagyok. Jaa és a vérnyomás méréskor mindig meg kérdik ne e vagyok rosszul, mert annyira alacsony, hogy igazából elkellene ájulnom, de én ezzel a vérnyomással élek és ha ideges vagyok akkor normális az érték, na akkor fáj is a fejem. Szóval ha nem találtak semmit , nincs panaszod hagyd a fenébe az egészet és majd kiderül mi lesz. Ne sresszelj fölöslegesen, mert abból tuti baj lesz!
2013. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbálok persze nem idegeskedni, mert eddig annyira nyugodt voltam és boldog, az összes eddigi leletem szuper volt, még a védőnő is mondta h ritka az ilyen jó lelet. Ha valami komoly bajom lenne, csak érezném nem??? De az orvos úgy rám ijesztett, h lehet méhgyulladás, meg olyan dolgokat mondott h az embernek persze h nincs nyugta!
2013. jún. 5. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Az orvosnak látnia kellene ha méh gyulladásod lenne, vagy UH kellene látnia valamit. Menj el egy másik dokihoz, akár az SZTK-ban éppen holnap vagy ma rendelő dokihoz és nézzen rád. Ne mond el, hogy baj lenne, csak, hogy ma mit ha máshogy mozogna a pici és szeretnéd, hogy rád pillantson. Nincs veled semmi baj, kicsit kimerült a szervezted a terhességtől, de majd szépen helyre teszi magát pár nap múlva és az eredmények ismét tökéletesek lesznek.
2013. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A vizsgálat eredmény után elmentem 4D-re és mindent rendben találtak ott. Utána mentem orvoshoz h megmutassam a leletem és akkor ijesztett rám, de ha nem tudom h ez az eredmény semmi sem tűnik fel, mert nem érzem magam rosszabbul!
2013. jún. 5. 12:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ezen, még semmi sem biztos... lehet, hogy semmiség.
2013. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnap is feltetted ezt a kérdést. Nem nagyon lesznek mások a válaszok.
2013. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!