Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett lettem...

Fogamzásgátló mellett lettem terhes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, szeptemberben kezdeném a főiskolát. A Párommal 4 éve vagyunk együtt, neki már van diplomája 26 éves, de munkanélküli.

Van egy háza. Oda tudnánk költözni, nincs rajta hitel sem. De nem tudom miből élnénk meg :(

Teljesen kilátástalannak látom a helyzetet.

Azt nem várhatom el, hogy a szüleink tartsanak el minket... :-(

Meg lehet nem is fognak örülni a hírnek.

Én nagyon szeretném megtartani. Nincs szívem elvetetni. 8 hetes terhes vagyok


2013. jún. 5. 18:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én ténleg nem vagyok ellene a fiatalkori anyagságnak, de abban az esetben ha a tanulást így vagy úgy, de tovább szeretnéd folytatni, légy elővigyázatos !

NINCS olyan fogamzásgátló tabletta amely 100 százalék lenne, amire meg ráírják, az csak mese. Ot vannak statisztikák akár az interneten is, de nőgyagyász is ugyanezt fogja mondani ! Viszont nem értem miért nem lehet duplán védekezni? Gondolj bele, úgy még kisebb a teherbeesés lehetősége...

Most mit tehetsz? Szépen megszülöd, és vagy 2-3 évet halasztasz mert nincs mese : vagy neveld vagy sem. Egy kisgyerek felelősség nem egy játék ! Ténleg nem rosszindulatból de ha kell a gyerek, vállald!

2013. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!