Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előtej 32 hetesen, nem korai?

Előtej 32 hetesen, nem korai?

Figyelt kérdés

Hétfőn reggel mikor tusoltam, láttam a bal mellbimbómon 2 fehér kis valamit, kb fél gombostűfejnyi nagyságúak voltak. Én meg megnyomtam a mellbimbómat, és mindkét fehér pötty egyszerre nagyobb lett, kb gombostűfejnyiek lettek. De fehér színű volt, nem átlátszó. Azóta direkt nem nyomkodtam és nem figyeltem a bimbómat, gondoltam várok pár napot. Ma reggel megint megnyomtam a bal bimbót, semmi. Nyomom a jobb bimbót, erre egy pici átlátszó színű valami folyt ki belőle. Ez előtej lenne? És a hétfői mi volt? Még csak 32+5 hetes vagyok, ilyenkor ez már normális, vagy korai? Egyébként fekvésre vagyok ítélve, mert sok a magzatvizem, és feküdni kell meg napi 8db MagneB6, hogy nehogy a nagy nyomás miatt a burok megrepedjen és idő előtt megszüljek. Lehet összefüggés a kettő között? Igaz ez nem azt jelzi, hogy nemsokára megszülök?


Köszönöm a válaszokat.


2013. jún. 6. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! nekem a 26. héttől volt a lányommal!
2013. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már a 16. héttől volt, nem is kevés, szó szerint ömlött belőlem. Nem függ össze semmivel.
2013. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is már volt a 16. héttől

de a mellbimbót nem szabad nyomkodni, mert a méh stimulációnak érzi

2013. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy folyt is,a pólóm tiszta olyan lett, bár nem tudom pontosan hányadik héten, de még jóval szülés előtt, szerintem kb. mint neked.

Viszont nekem mikor még nem is voltam terhes, akkor is volt ilyen, hogy megnyomtam, és jött belőle egy-egy pötty tej.

A doki elküldött hormon vizsgálatra, de normálisak voltak az értékek, így nem foglalkozott vele tovább.

2013. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van akinek a terhesség első hetétől van valamennyi tejcsorgás. Sőt gyakori terhesség nélkül is, ha emelkedett a prolaktin szint.
2013. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, így már megnyugodtam.
2013. jún. 6. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!