Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen kiderült hogy...

33 hetesen kiderült hogy epepangásom van. Jövőhéten kórház és 36. héten indítanak ha nem javulok. Nagyon félek. Nem korai még 36 hetesen?

Figyelt kérdés

Rosszak a májértékeim, epepangás. Ha a jövő heti vérképem nem javul akkor kórház, márpedig mitől is javulna hiszen nem kaptam gyógyszert meg semmit.

Utána meg a 36. héten indítanak. Nem korai az? Túl éli a babánk? Annyira félek...

Itthon sincs még semmi készen, jövőhéten jön még csak a festő csinálni a gyerekszobát, utána terveztem mosni a babaruhákat, takarítani stb...

Teljesen kétségbe estem, mi lesz így velünk....

33hkm


2013. febr. 22. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
olvass utána
2013. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató választ egy kismamától (ha az vagy). Valószínűleg utána olvasok, csak jó lett volna ... na mindegy...
2013. febr. 22. 07:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 36 hetes voltam,amikor a kisfiamat szültem.Az égvilágon semmi baja nem volt.:)Egészséges volt,mint a makk.:)
2013. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül várnak a 36. hétig. Akkor már ugyanolyan esélyekkel jön világra, mint egy 40 hetes. 3 hét van addig, bőven elég a babaszobára, már ha valaki segít. Ruhákat ki tudod mosni valamelyik nap, takarítani meg a férfiak is tudnak, ha akarnak. A baba miatt nem kell aggódnod, a szoba meg úgy is meglesz. :)
2013. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jah,és az első válaszolónak üzenném,hogy jobb lett volna,ha inkább meg sem nyilvánul.Itt van egy kétségbeesett kismama,és ennyit tud írni,hogy "olvass utána".Hát,gratulálok!Ha nem tudsz segíteni abban,amit kérdezett,akkor nem kell válaszolni.


Te pedig Kedves Kérdező,próbálj megnyugodni(bár tudom,hogy nehéz).Minden rendben lesz!:)

2013. febr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

hülye kérdésre hülye válasz . . .

azt nem értem, hogy miért nem az orvost kérdezi

2013. febr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Már egy 34 hétre született babának ugyanannyi esélye van, mint egy terminusra születettnek. Egyébként már egy 24 hetes babát is meg tudnak menteni (jó esetben).

Szóval ne aggódj, minden rendben lesz:)


Kétlányos 29hkm.

2013. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi erővel megszűnhetne az egész oldal. Mindent meg tudsz kérdezni mástól.
2013. febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Első válaszoló inkább ne írt volna semmit!

Kedves kérdező!Ne aggódj,minden rendben lesz veletek!A én kisfiam éppen betöltötte a 36. hetet,amikor megszületett.Minden rendben volt,most egészséges 2 és fél éves gyerkőc.Ha most születne a gyermeked,akkor nem lenne gond,hát még 3 hét múlva!Gyorsan moss ki mindent a napokban!A többit megcsinálja a család többi tagja,rokonok!Te meg megnyugodhatsz!Minden jót!

2013. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

36. héten született a kisfiam, 3 kg val és 50 cm-el, makk egészséges,ne aggódj nem lesz semmi gond.

De viszont ha nem indítják meg, mindketten veszélyben lesztek, innen nézd.

Jobbulást!

2013. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!