Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár hetes terhességnél mire...

Pár hetes terhességnél mire kell odafigyelni, hogy mindenféleképpen megmaradjon és egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Csak mert hallottam, hogy ilyenkor még nagy a valószínűsége, hogy elmegy.. és csak érdeklődni szeretnék, hogy mit javasoltok és mik azok amiket tilos csinálni:) Köszönöm

2013. jún. 7. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megerőltetni magad, súlyos tárgyakat emelgetni, sokat ugrálni, ezeket nem ajánlatos ilyenkor. Aztán még szedj terhesvitamint, és persze cigi pia drog nuku, de gondolom ez nem is érint téged.
2013. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Cigi, alkohol, elfelejtve nagyon tiltólistás, kávét szeirntem ihatsz (vérnyomás függő) nagyon sok tejjel tehát inkább tej legyen mint kávé :) több hal egész terhesség alatt, ne nagyon emelje nem tesz jót és ne idegeskedj, ha a baba menni akar mert nem egészséges vagy egyéb okokból akkor úgy is menni fog, szedj magzatvédő vitamint én femibiont kezdtem el szedni és mái napig ezt szedem. Röviden ennyi ja és csípőset se egyél.
2013. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

gratulálok.

igazából mindent lehet normális keretek között, de vigyázz magadra és a kicsire.

2013. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
biciklizni se kéne
2013. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Ő az első terhességem és még elég tapasztalatlan vagyok :)

Persze semmi cigi és semmi alkohol. Hallottam, hogy nem ajánlják a fürdést hanem inkább csak a tusolást?

2013. jún. 7. 09:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, a forró fürdő, szauna, szolárium sem javasolt, mert a melegtől vérbőség alakulhat ki, agy felmelegszik a magzatvíz, és elmegy a baba. Napozást se vidd túlzásba a nyáron, attól is felmelegedhet a magzatvíz. Inkább csak árnyékban ücsörögj.
2013. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2. vagyok nem ajánlottak még a lágy sajtok penészes stb... illetve a nyers vagy félnyers húsok pl tatár bifsteak, lágytojás.
2013. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nyugodtan fürödj, ha az esik jól, úgysem túl forróra fogod csinálni.
2013. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a napra is kimehetsz mértékkel, de a pocidat mindig fedd le
2013. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nem szabad biciklizni?
2013. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!