Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nyíregyházán szültek/szül...

Akik nyíregyházán szültek/szülnek tudnátok segíteni nekem? Lent!

Figyelt kérdés
Mátèszalkai vagyok,de nagyon szimpatikus a nyíregyi kòrház.Eddig ide jártam(mátèszalkára) a kòrházba uh-ra ès van egy Dr.ő magánprakszisba van,oda is járok hozzá.Ha váltani szeretnèk mit kell tennem? Kőtelező orvost fogadnom ott nyíregyen a kòrházba? Vagy anèlkül nem is fogadnának?Mert szülèsznőm tuti lessz,de dokin mèg gondolkozom.
2013. jún. 7. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én is kórházat váltottam várandóság alatt igaz én költözés miatt, Pestről V.naményba költöztünk, ami szülészet terén a Fehérgyarmati kórházhoz tartozik és nagyon nem szerettem volna ott szülni, a nyíregyi kórházat választottam azzal kezdtem hogy orvost fogadtam,nem tudom orvos nélkül mehetsz-e oda, annyi tudok hogy magadnak kell megoldani a bejutást mert ha mentőt hívsz az a területileg illetékés kórházba visz azaz szalkára, illetve sok orvos egy bizonyos hét fölött már nem vállalja a kimamát pl van akinél a 24.hét a határ
2013. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell orvost fogadni,hiszen ott szülsz ahol akarsz.Legközelebb a nyíregyi kórházba kérsz időpontot.Viszont a mentő tényleg a szalkaiba visz majd.
2013. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolso! Ezt biztosan tudod? Te is igy szültèl,vagy hallottad?!
2013. jún. 7. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb ha kikeresed a honlapon a tel.számot ahol az időpontot adják a nőgyógyászatra felhívod és megkérdezed egy próbát megér, vagy ha szülésznőt mindenképpen szeretnél, róluk is találsz infokat a fórumokon vedd fel valamelyikkel a kapcsolatot :-)
2013. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!