Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok és...

14 hetes terhes vagyok és kb.2 hete minden nap fáj a fejem. Szerintetek ez normális? Van esetleg olyan köztetek, akinek szintén sokat fájt a feje a terhesség alatt? Elmúlhat ez valamikor?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem állandó tompa fejfájásom volt az 5. héttől kb a 28. hétig. terhességi tünet ez is, tehát ilyen értelemben normális, előfordul, de ettől még korántsem kellemes. amikor nőgyógyásznak, védőnőnek említettem,a kkor csak a a gyógyszeres csillapításra adtak javaslatokat (panadolt, magát az okot nem tudták, így megszüntetni se nagyon lehet, csak elnyomni). nem volt kibírhatatlanul erős, ezért sosem vettem be gyógyszert rá. röpke 5 hónap után magától elmúlt :-).
2013. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem kb. havonta 2 napig fáj, de akkor rettenetesen, olyan migrén-szerűen, most vagyok a 18. hétben.

Terhesség előtt szinte soha nem fájt a fejem, szóval ez egy tünetnek nevezhető (más úgyse nagyon volt)


Doki, védőnő nekem is csak a gyógyszert tudta ajánlani, okot nem nagyon.

2013. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem fájt, de ma már kénytelen voltam bevenni a 3. panadolt hajnal óta. Nem tudom idő, vagy mi az oka, de fáj folyamatosan. Vérnyomást megmértem, az rendben van. 18 hkm
2013. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokat a fájt a fejem, majd elmúlt,másnap elvetéltem...
2013. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kabymaci ***** válasza:
ugyan így voltam sajnos. De utána kiderült hogy nem ittam eleget és amiatt volt.Ha napi 3-4 l folyadék lement akkor nem fájt a fejem.próbáld ki te is.
2013. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 14 hetes vagyok, és mostanában nekem is szinte minden nap fáj a fejem.. :) Mondjuk én nem arra gondoltam, hogy a baba miatt, hanem inkább az időjárás és a folyadékbevitel miatt.
2013. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.
2013. jún. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!