Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a férjemnek már van 2...

Ha a férjemnek már van 2 lánya az előző házasságából akkor mennyi esélyem van h nekem is az lesz? Azt szokták mondani "egy szerszámmal csak egyfélét lehet" de van ennek valami tudományosabb alapja is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2009. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem láttál még olyan csládot, ahol fiú és lány gyerek is van? És nem a postás volt?
2009. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

persze h láttam már olyan családot,aranyos vagy!

Csak gondoltam kis naívan h esetleg ennek van valami százalékos aránya...

2009. okt. 8. 23:16
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is ez a felállás volt, és lányunk lett. De annyira imádja őket, azt mondta, neki nem is kell fiú! :)

Azért én remélem, hogy a következő az lesz.

2009. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok genetikus,de tudtommal létezik olyan,hogy egy férfinak csak az y kromoszómát tartalmazó hímivarsejtjei károsodottak,az x-et tartalmazók egészségesek,ezek a férfiak csak lánygyereket tudnak nemzeni,fiút nem.

De azért ennek nagyon kicsi a valószínűsége.

Ha mondjuk 30 lánya lenne,és egy fia sem,akkor mondanám,hogy érdemes lenne beszélni egy szakértővel:D

De 2 lány simán magyarázható statisztikai eshetőséggel.

Úgyhogy ne aggódj,nagy valószínűséggel lehetséges az is,hogy fiad lesz!

Persze pontos adatokat csak a genetikai vizsgálat adhat.

2009. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.nem aggódom egy cseppet sem.mindegy milyen nemű csak legyen egészséges.csak a kíváncsiság...
2009. okt. 9. 00:07
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez nlam abszplút igaz!!!

A párom előző házqsságában 2 lány született. Most jön a harmadik. 32 hetes vagyok. Reménykedtünk a fiúban, de cunás lesz a drága. :) Nem keseredtünk el ám!!!

2009. okt. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennek semmi alapja. Statisztikailag nagy a valószínűsége hogy azonos neműek lesznek a gyerekek ha csak kettő van. Ha lenne 10 abból lehetne jobban következtetéseket levonni.
2009. okt. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Semmi tudományos alap!

Az én apámnak 1 lánya, és 1 fia van, és a tágabb családban is ez a jellemző.


Az esély kb. 50-50%! :)))

2009. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudományos hátteret nem tudok, de a férjem előző házasságából ugyanúgy 2 lány van és most a harmadik közös is kislány lesz.
2009. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!