Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a férjemnek már van 2...

Ha a férjemnek már van 2 lánya az előző házasságából akkor mennyi esélyem van h nekem is az lesz? Azt szokták mondani "egy szerszámmal csak egyfélét lehet" de van ennek valami tudományosabb alapja is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Czeizel Endrétől már nagyon sokszor hallottam, hogy nem a férfin múlik, fiú lesz-e vagy lány, hanem az anya szervezetén. hogy az anya szervezete és méhe épp savas vagy lúgos az nagyban befolyásolja a baba nemét, valamint az hogy melyik nap vagytok együtt, tehát nem a párodon fog múlni.
2009. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy valakinek természetes körülmények között lúgos kémhatású legyen a hüvelye.

A hüvelyflóra normál esetben mindig savas(hacsak nem mossuk át mosdószerrel),csak a savasság mértékében különbözik.A tejsavbacillusok biztosítják a hüvely enyhén savas Ph-ját.

A Ph ingadozása (ez női menstruációs ciklus folyamán zajlik le) befolyásolhatja a születendő gyermek nemét,a hímivarsajtek pl. a kevésbé savas közeget kedvelik.

2009. okt. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat,pontosítok:Az Y kromoszómájú hímivarsejtek a kevésbé savas közeget kedvelik,az X kromoszómájúak pedig az erősebben savas közeget.
2009. okt. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A páromnak két fia van az előző házasságából és nálunk kislány jön :) ha igaz... A 19.héten is úgy látták, talán nem tévedtek. Ajánlom Neked Szendi Gábor - A fő felemelkedése és tündöklése c. könyvet, abban nagyon érdekesen le van írva hogy mitől lesz lány és mitől lesz fiú... Egyébként minden alkalommal az "esélyed" ugyanannyi mint előtte volt. A lotto számod is ha kihúzzák, a következő hétben nem lesz kevesebb esélyed a nyerésre... az esélyed ugyanannyi újra. Viszont tényleg vannak olyan férfiak akiknek a lány könnyebben megy, de a végén a nő dönti el. most ezt nem fejtem ki, ha van kedved és időd, olvasd el a könyvet. De ne arra számíts hogy receptet kapsz arra hogy hogy lehet lányod vagy fiad... arra nincs recept, ez egy hülyeség.
2009. okt. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.én természetesen mindenképp szeretem a kis a magzatomat,és kizárólag csakis a kíváncsíság miatt tettem fel ezt a kérdést:D Akár fiú akár lány egy szülő nem tehet különbséget!
2009. okt. 9. 16:58
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!fiú!!!
2009. dec. 1. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!