Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tévő legyek? Van a férjemne...

Mi tévő legyek? Van a férjemnek az 1-sö házasságából,21-éves lánya, akinek van 2-éves kisfia. Sajnos az anyukát gyámság alá kellett helyezni, mivel, nem önnáló, hív. ügy. Gyerm. Gond.

Figyelt kérdés

Van a férjem 1-ső házasságából 21-éves lánya,aki 19-évesen szült:1 fiút.A lány kisegítő isibe járt mivel nagyon nehéz a felfogása,önállóan hivatalos ügyeket intézni nem tud.Gyámságom alatt van!

Az orvoshoz fog.tabl.ment íratni,és csak vízsg.volt,és kiderült,hogy terhes!A mesire mikor rá kérdeztem azt mondta,hogy most van,a tampont a wc.-be dobta.!

Most sajnos megint terhes,"GRAV.M.V.-érdekelne hogy amit az orv.-leírt az mit jelent?

A kis fiú is az én gyámságom alatt van:hallássérült.

A gyám ügy azt javasolta,hogy adjuk örökbe!!Ezt a férjem és én sem szeretném,mert mind 2-nek volt intézetbe része!


És most a testvérek el lennének választva? Soha nem is ismernék meg egymást:(((( 56-éves vagyok a férjem 46-éves.

Mi Őt is gyámságunk alá vennénk!

Szerintetek is feltudnánk nevelni 2 gyermeket????

Őszinte választ várok!

Lelki erőt kérek,hogy sikerül!

Az anyuka okoz inkább gondot!!


2011. aug. 14. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szép Tőled, amire készülsz, és óriási feladat! :)


Neked van saját gyermeked, van tapasztalatod pici gyerekkel és újszülöttel?


Egyébként a gyámhivtal nagyon alaposan vizsgál majd Téged (és a gyerek nagyapját) hogy alkalmasak vagytok-e. Én azt mondom, aki azon a szűrőn átmegy, az tényleg alkalmas szülőnek.

2011. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Kérdező! Az első gyerekét is vállaltátok, most a másodikat is vállalhatjátok, aztán majd a harmadikat is, meg amennyi lesz...Mivel te sem vagy már annyira fiatal, ha veled valami történik(kívánom, hogy ne úgy legyen!)akkor majd az állam gondoskodik róluk.
2011. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
a világ csendes, névtelen hősei vagytok. Ha szeretettel nevelgetitek őket, kiket senki sem várt, mégis "lettek" igazi hőstettet tesztek. Az intézetnél jobb nálatok- ez adjon erőt, a nehézségek elviseléséhez. Ha gondolod, írj e-mailt, ott beszélgethetünk még.
2011. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudjátok nevelni,és valahogy el kéne intézni,hogy szülésnél kössék le a leányt,hogy ne szüljön többet.
2011. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű emberek vagytok, nagyon becsülendő amit tesztek.Miért ne sikerülne?!
2011. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szép, amit vállaltok, és becsülendő. A piciket mindenképpen vállalnám a helyetekben, viszont anyukát már nem. Neki biztosan keresnék valamilyen szociális intézményt, és szülés után meg kell próbálni, hogy elkössék. Sokkal biztosabb, mint a tabletta, vagy bármi más.
2011. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy fel tudjátok nevelni a kicsiket! A férjemet, aki szintén hallássérült (és teljes értékű életet él!) a nagymamája nevelte fel, és nagy szeretetben éltek. Szuper jól csinálta, pedig dolgozott mellette. Én máig hálás vagyok neki, mert tudom, hogy a férjemnek csodás gyerekkora volt, és ő nevelte azzá, akibe beleszerettem. :)

Minden tiszteletem a Tiétek, hogy vállaljátok a két kicsit!

Az anyukát pedig - sajnos lehet, hogy tényleg el kéne köttetni, mert nem tud felelős döntést hozni...

2011. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne elvetetni,és leköttetni a leányt?? Mert minél többet szül,valószínűleg annál sérültebb a gyerek.

Biztos,hogy megcsinálják,hisz gyámság kell neki.

2011. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:és a többinek is,-nekem.-van 4 saját gyerekem"felnőttek"van fogalmam a gyerek neveléshez.unokáim is vannak.

Akkor a gyám ügy mindent rendbe talált!

A kisfiút,aki a gyámságom alatt van,születése óta velünk van! -i.u.Asphyxia,:-i.u.-Hypoxia,:Dystress áll-ban született,ezért lett hallássérült,és asztmás-hörgőszűkületes.Vidám,mosolygós,kiegyensúlyozott.

Tisztelettel:fabatka

2011. aug. 14. 23:01
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép és becsülendő dolog, amit felvállaltok. Nem lesz gond a felneveléssel, mert nagyon sok jó embert felneveltek a nagyszülei, fiatalon tart egy gyerek. Viszont szerintem a nevelt lányodat vidd el orvoshoz és kötessétek el a petevezetékét. Ha nem fogja fel, hogy mivel jár, ha szeretkezik valakivel és nem tud felelősséget vállani talán ez a legjobb neki is, és nektek is.

Nagyon sok erőt és jó egészéget kívánok az egész családnak!

2011. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!