Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magnéziumot akkor is szedjem...

A magnéziumot akkor is szedjem amikor nem keményedek hogy pótoljam a napi szükséges bevitelt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
én szedtem az elejétől a 36. hétig napi 2 szemet
2013. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Sok bajt megspórolsz vele.
2013. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem, mert jobban keményedett tőle a hasam és görcsölt is, meg a vádlim is. Többször próbálkozta, ugyanaz volt az eredmény és így úgy döntöttem, hogy a magnéziumot nem nekem találták ki, mégha elméletileg pont görcsoldó hatása is van. azóta jól vagyok, semmi bajom... 32hkm
2013. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, javasolt a 36. hétig orvosi/védőnői utasítás szerint szedni. Ez kb. napi 2-3 szemet szokott takarni. Ahogy mondtad, ha nem is keményedsz, de a napi pótlás kapcsán jó, ha szeded.


30 hkm

2013. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!