Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. héten járók: miket csinált...

28. héten járók: miket csináltatok otthon, hogy áll a szoba, miket vettetek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, vélemények érdekelnének, hogy ki hogy áll a babavárással.
2013. jún. 9. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még ugyan csak a 27. héten vagyok, de sokmindent még nem vettünk. Néhány body, rugdalózó, kis nacik és még 1-2 apróság. 2 hét múlva megyünk nagyobb bevásárlásra terveink szerint. Ja és a baba velünk egy szobában lesz, ami fél éve lett teljesen felújítva, tehát ott sokat nem kell már csinálnunk, csak betenni a bútorokat.
2013. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz én most 34 hetes vagyok a baba szobát most festjük éppen, babakocsit kb 20 hetesen vettük meg, kis ruhák addigra mind meg voltak, azokat korán megvásároltuk, kiságyat a 25. héten megvettük minden tartozékkal, egyéb baba holmikat is beszereztünk 25, hétig! pelenkázót 30 hetesen vettük meg. Ha most elvégzünk a festéssel akkor mindent készre beállítunk, babaruhákat most hétvégén mostam ki egy részét, kórházi pakk a 30. héten készen állt. Még pelust törlőkendőt, babafürdető szereket kell beszereznünk, és hátra van a lakás többi része a festéssel.
2013. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velünk is egy szobába lesz a törpe,28.hétnél járok én is! babakocsit kiságyat pelenkázot megvetük, kisruhákat kaptunk rokontól de veni még nem mertem nagyon, még sokminden kell!!
2013. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szió! én pont ma vagyok 28 hetes. Mi még csak a baba ruhákat vettük meg igaz 80% katuk ajándékba szóval új bodyka szinte alig kellett venni. Mást nagyon még nem vettünk most júni közepe vége felé szeretnénk kifesteni az egész házat és megvenni egyszerre mindent baba bútor és babakocsi és mellszívó , babakád és kisebb dolgokat amik még kellenek , júli agusztust már úgy szeretném tölteni hogy minden megvan . :)
2013. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lues ***** válasza:
Én most vagyok 29 hetes. Egyedül a babkocsit vettük meg, a kiságy alakulóban. Ruhákat kapni fogunk. A többi dolgot a 30. hét után fogjuk megvenni részben babona miatt, részben pedig azért, mert még dolgozok.
2013. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi meg javaban ujitjuk a lakast,de a kisagy mar meg van!:) Par kisruha is,de minden mast meg venni kell...MAr alig varom hogy meglegyen minden es a lakas is kesz legyen..31hkm
2013. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!