Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig aludhatok...

Hányadik hétig aludhatok háton? 13 hkm

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Érezni fogod, ha nem esik jól. Én automatikusan a bal oldalamon feküdtem mindig, később olvastam, hogy az a legjobb a vérkeringésnek. A terhesség végén, ha jobb oldalra, vagy hanyatt feküdtem, egyáltalán nem kaptam levegőt.
2013. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 15. hét elején éreztem, hogy ha háton fekszem 3X is ki kell mennem éjszaka pisilni, míg ha véletlen oldalt aludtam el, jó, ha egyszer felébredtem. Azóta nem alszom háton.
2013. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még most is háton alszom mivel a 2 oldalamon a kis fiam miatt nem mindig tudok mert rúgdal gondolom nyomom és ezáltal nem is merek úgy aludni .



28+1 hkm :)

2013. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En meg mindig sokszor alszok haton!jo nem hosszu ideig mert akkor pisilnem kell.39hetes kismama
2013. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kb félidőben szoktam át oldalra, ha hanyatt feküdtem rosszul voltam. Most a másodiknál nem tudok oldalt aludni (a terhesség előtt mindig oldalt aludtam, háton nem volt kényelmes) így most csak hanyatt kényelmes (20 hetes vagyok)
2013. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. jún. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!