Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig minden rendben volt a...

Eddig minden rendben volt a mensimmel. Az utóbbi aggaszt h mikor meg kellett volna jönnie volt is meg nem is, azaz csak barnás folyásom volt 5napig, és előtte is mikor még a tablettát szedtem. Tehát mondhatni 2 hétig maszatolt! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Lehet méhen kívüli terhesség jele? A hasam az igen nagy a megszokottnál, görcsölget-alhasi fájdalmaim is vannak, hányingerem, eszek és éhség érzetem van, szúródik a derekam fáradt vagyok, kedvem semmi?! Orvoshoz hamarosan megyek! Aki tud konkrét választ azt megköszönném! vagy esetleg lehet méhen kívüli terhesség jele is? A hasam az igen nagy a megszokottnál, görcsölget-alhasi fájdalmaim is vannak, hányingerem, eszek és éhség érzetem van, szúródik a derekam fáradt vagyok, kedvem semmi?! Orvoshoz hamarosan megyek! Aki tud konkrét választ azt megköszönném!
2013. jún. 5. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A tüneteidet okozhatja fertőzés, hormonális gondok vagy csak stressz. Konkrét választ arról, hogy terhes vagy-e egy terhességi teszt tud neked adni leghamarabb (vagy vérvétel). A méhen kívüli terhességet csak az orvos tudja megállapítani UH-gal.
2013. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben már átestem 1 orvosin és azt mondta a nődokim h a méh nyálkahártya 1-2 mm vékony és ez által nincs tapadási lehetőség, és ezért is nem is jön meg ahogy kellene!! A fogamzás gátló tette!! :/

Ezen kívül minden rendben!! :)

2013. jún. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!