Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha elkap a szorongás egy-egy...

Néha elkap a szorongás egy-egy percre, hogy mi van, ha beteg mégis a babám. Ezt tekintsem még normális érzésnek, vagy beszéljek erről dokival?

Figyelt kérdés
Annyira idillinek érzem az életünket egy fél éve, mióta babás vagyok, hogy időnként attól félek, hogy ezt az állapotot valami nagyon durva esemény fel fogja borítani. Van, hogy a babát féltem, hogy csak nem beteg? Van, hogy arról álmodok, hogy a párom élete forog veszélyben valami miatt, stb. Bizonyos fokig tudom, hogy rendben van ez, mert az anyai ösztönhöz tartozik az aggodalom is, de mi ennek a határa?
2008. nov. 27. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez természetes, én is azon izgultam, hogy nehogy vm baja legyen, hogy egészségesen szülessen. És csak akkor nyugodtam meg, amikor láttam, hogy minden rendben van vele.

Most 2 hónapos a kislányom,de még most is néha elfog az aggódás, hogy nehogy valami baja legyen, mert azt nem élném túl.


Szerintem minden anya így van ezzel, nem hiszem, hgoy orvosi eset lennél.


Egészséges kisbabát, boldog anyaságot kívánok Neked! Nincs ennél jobb a világon!! :)

2008. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk, en is pont igy erzek, mert annyira idilli az eletem. De amikor ezt elmondtam ismerosoknek, baratoknak (koztuk kismamaknak is), mindenki azt mondta, hogy ez normalis.
2008. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem teljesen normális amit érzel én a 22.-hétnél járok és detto:-)rémálmok sorozata,aztán másnap minden randben van nem félek semmitől,aztán megint jönnek olyan napok amikor bepánikolok,de nekem is azt mondták,hogy ez normális!Ha nem mocorog akkor miért nem?Szval mindig van valami amiért félek és izgulok:-)

Boldog babavárást!

2008. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj, valahogy minden kismama ezen aggódik.

Én is.

Legbelül tudom, hogy a pici jól van, de akkor is azon gondolkozok, minden picike része rendben fejlődik, ugye 20ujjacskája lesz, és csak két szeme, stb stb.

Ez nappal, aztán éjjel vele álmodok, este lefekvés előtt beszélgetünk, és rájövök, hogy nem ufócska hanem egészséges kisemberke:)


Boldog babavárást:) És kitartást.

2008. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon megnyugodtam. Már azt hittem, pszichés eset vagyok. :) :) :)
2008. nov. 27. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!